Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
04-08-2022 17:38 | Güncelleme : 12-09-2022 16:56

Kargocuların ünlü avı ünlüleri çileden çıkarttı!

Google News

Ünlü isimlerin son zamanlarda kargo çalışanlarıyla yaşadığı ilginç olay gündem oldu. Kargo çalışanlarının, çevresine göstermek için ünlü isimlerin evlerini deşifre ettiği tespit edildi.

Kargocuların ünlü avı ünlüleri çileden çıkarttı!

Ünlü sanatçıların hayranı olsun veya olmasın, görmek ve fotoğraf çektirmek isteyen insanların denediği yol bu kez şaşırttı. Bazı kargocuların ünlülere gelen kargoları çevresindeki insanlara göstermek için kargoları teslim ettikten sonra ünlülerin evlerini deşifre ettikleri ortaya çıktı. 

YANLIŞ KİŞİYE KARGO GÖTÜRÜYORLAR

Hatta kargocuların, hayranı oldukları veya fotoğraf çektirmek istedikleri ünlülere, başkasına ait paketleri gösterek kapıyı açan sanatçıya, “Bu kişiye kargo geldi. Adresi doğru mu acaba?” diye soruyor. İddialara göre 'Yanlış adres' diyen ünlüler tam kapıyı kapattıkları sırada kargo çalışanı cebinden telefonunu çıkartıp 'Fotoğraf çektirebilir miyiz?' diyor.

Kargocuların ünlü avı ünlüleri çileden çıkarttı!

ARAS BULUT İYNEMLİ PLANI BOZDU

Kargocu avının son ismi 'Çukur' dizisiyle hayran kitlesini genişleten Ara Bulut İynemli oldu. Ara Bulut İynemli, kurye çalışanının planını elinde patlatı ve yanlış adrese geldiğini söyleyerek hemen kapıyı kapattı. Kargocu fotoğraf çektirmek istediğini söyleyemedi bile. Son zamanlarda bir çok ünlünün bu olaylarla karşı karşıya kaldıkları iddia edildi.

Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.