Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
22-02-2023 11:36 | Güncelleme : 22-02-2023 11:54

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına neşe katmıştı, genç yarışmacı hayatını kaybetti…

Google News

Geçtiğimiz aylarda Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Simay Atlı’dan kötü haber geldi. Depremde Kahramanmaraş’ta bulunan Atlı, ailesiyle birlikte enkaz altında kalarak hayatını kaybetti.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki deprem 10 ilde büyük yıkıma yol açtı. Binlerce can kaybı yaşanan depremin üzerinden 17 gün geçti. Depremde yaklaşık bir ay önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Simay Atlı’nın da vefat ettiği ortaya çıktı.

ANNE KIZ ENKAZ ALTINDA KALDI

Kahramanmaraş’ta yıkılan Penta Park Sitesi’nde oturan Simay ve annesi Serap Atlı, enkazın altında kaldı. Beton yığınları arasında kalan anne kızın hayatını kaybettiği öğrenildi. Birçok kişiye mezar olan binanın müteahhidi Mesut Başkır ise geçtiğimiz günlerde Yunanistan’a kaçarken yakalanarak tutuklandı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına neşe katmıştı, genç yarışmacı hayatını kaybetti…

NEŞELİ TAVIRLARI DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Simay Atlı, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sempatik tavırlarıyla dikkat çekmiş, verdiği cevaplarla herkesi güldürmüştü.

Psikoloji öğrencisi olan 21 yaşındaki Atlı, yarışmaya ablası ile birlikte katılmıştı. 5 bin lira değerindeki 4’üncü soruya kadar gelen Simay, verdiği yanlış cevap sonrasında yarışmaya veda etmişti.

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.