Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2021-09-25 21:27:43 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:29

Kiraz sapı çayı ideal kiloya kavuşanların form tutanların yorumları

Google News

Zayıflamak, fit bir görünüme sahip olmak isteyenler pek çok yönteme başvururlar. Bu yöntemlerden en popülerinden biri de kiraz sapı çayı içerek kilo vermeye çalışmaktır.

Kiraz sapı çayı ideal kiloya kavuşanların form tutanların yorumları

Kiraz sapı, kilo verdirici özelliğiyle bilinen etkili bir metabolizma hızlandırıcıdır. Ayrıca kiraz sapının tok tutma özelliği olduğu, bundan yapılan çay diyet yapanların hızlı kilo vermek için başvurduğu çaylardandır.

Kiraz Sapı İle Kilo Verenlerin Yorumları Nasıldır

  1. Ben 2 litre suyun içine birer tutam kiraz sapı, mısır püskülü ve avakado yaprağını koyup kaynatıyordum. Bunu da gün içinde 3’e bölüp içiyordum. İçine yeşil çay, rezene ve limon da ekleyebilirsiniz. Ben bu çayı içtim ve yememe de dikkat ettim, bol su içtim ve sebze meyve tükettim. Bu şekilde 1,5 ayda 7 kilo verdim. Yine de 10 kg daha vereceğim var.

Kiraz sapı çayı ideal kiloya kavuşanların form tutanların yorumları

  1. Ben 4 gündür kiraz sapı çayı içiyorum ve şu ana kadar 1 kg vermişim. Normalde regl olmama birkaç gün kala kilom 1 kg daha çok çıkar ama şu an bu çay sayesinde kilom daha az. Bu çayın en büyük etkisi uzun süre tok tutması ve tatlı krizlerini ortadan kaldırması. Kesinlikle öneriyorum, denemelisiniz.
  2. Kiraz sapı çayı sayesinde 5 kg verdim. Ben sabahları aç karnıma içtim ve içine 2 damla limon damlattım. Aç karna içtiğim içtiğim çok uzun süre tok tuttuğu için sonrasında canım bir şeyler yemek istemiyordu. Bu sayede kilo verdim. 1 su bardak suyun içine 21 tane kiraz sapı katıp kaynatın ve sabah ve akşam aç karna için. Hem göbek hem de basenleri eritmede çok etkili, tavsiye ediyorum.
  3. Ben kiraz sapı çayını aktarlardan hazır şekilde veya direkt olarak saplarını alıyorum. Saplarından 100 gram alıyorum ve 2,5 hafta yetiyor bana. Mısır püskülü ile kaynatıldığında daha çok etki edeceğini duymuştum o yüzden içine mısır püskülü de katıp demliyorum. Bundan günde 1 bardak içiyorum ve ortalama 2 ay oluyor. Gerçekten kilo verdiriyor ve bu 2 aydır karnım hiç olmadığı kadar dümdüz görünüyor. Ayrıca kesinlikle hafifledim bu çay sayesinde ödemimi çok attı artık şişkinliğim de yok
  4. Kiraz sapı çayı ideal kiloya kavuşanların form tutanların yorumları

  5. Ben reglim başladığı günden beri yani 3 gündür içiyorum kiraz sapı çayını. İlk olarak sık sık tuvalete çıkarttırıyor ve bu sayede ödemi attırıyor vücuttan. Adet sancımlarımı da azalttı bence. Zayıflama etkisini görmedim ben, bence kilo verdirmiyor.
  6. Kiraz sapı çayının zayıflatma özelliği yoktur. Yalnızca vücuttaki ödemin atılmasını sağlar. Ben kiraz sapı çayını adet döneminde içiyorum. Ama eğer adet döneminden önce içerseniz gerçekten iyi gelir ve rahatlatır. Ben hazırlarken kaynatmıyorum, sadece 1 bardak sıcak suyu içine 10-12 adet kiraz sapı atıyorum ve 5 dakika demlenmesini bekleyip içiyorum.
  7. Ben 3 sene önce kiraz sapı, mısır püskülü ve avokado yaprağı kürünü denemiştim. Bunları 5 dakika kaynattıktan sonra demlenmesi için 15-20 dakika bekledikten sonra günde 2-3 fincan içerdim. Beslenmeme de dikkat etmiştim ve bu sayede 2 ayda 8 kilo vermiştim. Bence denemelisiniz.
  8. Ben uzun süredir kiraz sapı çayını tüketiyorum. Çok değil haftada bir defa içiyorum. Bir yıldır uyku problemi çekiyorum ve bence bu çay sayesinde daha kaliteli bir uyku çekiyorum geceleri. Bunun yanında yemeye içmeye de dikkat edilse bence metabolizmayı hızlandırır ve zayıflatır. Kiraz sapı çayını denemenizde fayda var.
  9. Kiraz sapı etkili bir idrar söktürücü çaydır. Kiraz saplarını kaynamış suya atıp 3 dakika demlenmesini bekleyin ve sonrasında için. Kendi tecrübelerime göre kesinlikle diyebilirim ki kiraz sapı çayını 3 gece arka arkaya içince çok sık idrara çıkıyorsunuz.

Zayıflamak İçin Kiraz Sapı Nasıl Kullanılır?

1.Yöntem

Öncelikle 2 su bardağı sıcak kaynamış suyun içine 30 gram kiraz sapı ekleyin ve 10 dakika kadar demlendikten sonra içmeye hazırdır. Bu çayı günde 3 fincan aç karna içmelisiniz. Menapoz döneminde kadınların yaşadığı şikayetleri dindiren etkili bir çaydır.

2. Yöntem

Kiraz sapını kullanarak zayıflama çayı hazırlayabilirsiniz. Bunun için 1 su bardağı sıcak suyun içine birer tutam kiraz sapı ve mısır püskülü, 1-2 tane avokado yaprağı, 1 çay kaşığı yeşil çay ve 1 çay kaşığı rezene tohumunu katıp 1-2 dakika kaynatın. Fokurdamaya başladıktan sonra 3-4 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Ardından ocaktan aldığınız karışık bitki çayının içine ince bir dilim limon ekleyip yemeklerden biraz sonra tüketin. İçine tatlandırıcı ya da şeker eklememelisiniz.

Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.