10 Ağustos 2022, Çarşamba 02:05

Kış düğünü yapacak olanlara ilham veren 5 konsept ve dekorasyon önerisi

Kış düğünü yapacak olanlara ilham veren 5 konsept ve dekorasyon önerisi

Kış düğünü yapacak çiftlere soğuk havaya inat, içinizi ısıtacak harika kış düğünü konseptleri hazırladık. İşte masalsı kış konsept önerileri...

Kışın düğün yapacak çiftler genellikle düğün salonu, otel veya kış bahçesi tercih ediyor. İçeriğmizde biribirinden şık 5 kış düğün konseptini bir araya getirdik. Keyifli okumalar... 

Birbirinden Güzel Kış Düğün Konseptleri

Rustik temalı kış düğünü konsepti;

Rustik temalı düğünler, doğal ve kırsal bir ambiyansla beraber kışın büyüleyici atmosferini hissettirir. Rustik tarz, doğallığı simgeleyen ve ortama sıcak hava veren harika bir kış konsepti olabilir.

Mekan ve dekorasyon süslemelerinde doğal malzemeler tercih ederek rustik bir konsept oluşturabilirsiniz. Rustik temalı düğün konseptlerin en dikkat çekici özelliği ahşaplar, odunlar ve doğal duran objelerdir.

Şeffaf konseptli kış düğünü;

Kış mevsiminde yapacağınız düğünde şeffat konseptli yani minimalist, sade ve şık gözüken bir kış konsepti düşünebilirsiniz. Bu konsept için gerekli malzemeler; beyaz mumlar, saydam objeler, billur benzeri vazolar, şeffaf tabaklar ve balonlardır. Şeffaflık içeren bu konsept göz yormayacak ve şıklığıyla mekana ayrı bir hava katacaktır.

İnci temalı kış düğünü konsepti;

Romantik çiftlerin düğünlerinde olmazsa olmaz zarif konseptlerden biri de inci temalı kış konseptleridir. İnci süslemeler loş bir aydınlatma ile tamamlanınca harika bir ambiyans oluşacaktır. Mekanda yer alan inci süslemeler, cam fanuslar ve mumlar şık duracağı gibi dışardaki kar manzarası da konsepte harika bir uyum kazandıracaktır.

Kozalak temalı kış düğün konsepti;

Kozalak temalı konsept, kışın düğün yapmak isteyen çiftler için harika bir öneridir. Kozalak süslemeleri kış düğünlerine çok yakışır ve şıklık, doğallık katar. Kış düğünlerine gerçekten çok yakışır. Gelin ve damat masasında, çeşitli detaylarda, misafirlerin masalarında kozalak süslemeleri ve yeşillik kullanabilirsiniz. Aynı zamanda pastanız da ve gelin buketinizde de kozalak kullanmanız durumunda harika bir uyum yakalayacaksınız.

Kış mevsimine uygun çiçek konsepti;

İlkbahar ve yaz mevsiminde düğün yapmıyor olmanız, ortamı çiçek bahçesine dönüştüremezsiniz anlamına gelmiyor. Sevdiğiniz çiçeklerle kış aylarında mükemmel bir düğün organize edebilirsiniz. Kış aylarında da açan birçok çiçek çeşidi vardır. Örneğin orkide, zambak, kış yasemini ve karanfil gibi zarif çiçekler tercih edebilirsiniz.  Konsept için beyaz, mercan, bordo, mor, gri tonlarını kullanabilir ve bu sıcak renklerin enerjisini kış düğünüze yansıtabilirsiniz.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT