2023-03-22 16:59:39 | Son Güncelleme : 2023-03-22 17:07:36

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi Boğa Boğa’dan ilk kareler geldi!

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in boşrolünü paylaştığı, önetmenliğini Onur Saylak’ın, senaryo yazarlığını Hakan Günday’ın üstlendiği “Boğa Boğa” filminden ilk görüntüler geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi Boğa Boğa’dan ilk kareler geldi!

Aile dizisi ile ekranlara dönen Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve 21 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak filmin zengin oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Filmin kadrosunda başrol Funda Eryiğit olmak üzere Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay gibi isimler yer alıyor.

BOĞA BOĞA FİLMİNİN KONUSU

İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza, Assos’ta bir köye taşınmasıyla yeni bir hayata başlamak üzere buraya geliyorlar. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşması hayatlarını zorlaştırır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

OYUNCU KADROSU

Kıvanç Tatlıtuğ (Yalın), Funda Eryiğit (Beyza), Gürgen Öz (Daim), Müge Bayramoğlu (Nehir), Onur Gürçay (Selami), Aşkın Şenol (İrfan), Hayat van Eck (Gaza), Kerem Arslanoğlu (Cevdet), Onur Akgülgil (Cezmi), Ahmet Baki Kurtuluş (Remzi), Nadi Güler (Ayhan)

15 Nisan’da prömiyerini gerçekleştirecek olan Boğa Boğa, aynı zamanda 42. İstanbul Film Festivalinde Ulusal Yarışma bölümünde de yarışacak.

Mavi Kadın