Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
21-09-2023 15:44 | Güncelleme : 21-09-2023 15:48

Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümü heyecana boğdu.. Fatih'in kirli oyunu ne? 31. bölümün 2. fragmanı yayında!

Google News

Ekranların sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yarın yayınlanacak 31. bölümünün ikinci fragmanı geldi. Şoke eden olayların yaşandığı yeni bölümde geçenleri sizin için paylaştık.

Show TV ekranlarının her hafta yeni bölümü merakla beklenen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yarın ekranlara gelecek 31. bölümüne ait fragmanları yayınlandı. İki zıt kutup ailenin anlatıldığı dizinin yeni bölümünde yaşanan yeni gelişmeler, fragmanı izleyenleri şaşırttı.

“ÖLENE KADAR…” SÖZLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Yeni sezonun ilk bölümünde ciddi bir hastalığı ortaya çıkan Ömer’in, yeni bölümde sarsıldığı gözlemlenirken, eşi Kıvılcım’ın Ömer’e söylediği “Ölene kadar” sözleri dikkat çekti. İkili geçtiğimiz sezonun son finalinde sürpriz bir planla evlenmişti. Yeni bölümde başlarına nelerin geleceği ve Ömer’in hastalığından nasıl etkilenecekleri şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Kıvılcım ve Ömer arasında yaşanacaklar şimdiden merak ediliyor

NURSEMA MÜŞTERİSİYLE TANIŞIYOR

Dizinin geçtiğimiz bölümünde Nursema el yapımı hat çalışmalarını satmaya başlamıştı. Yeni bölümde Nursema’nın çalışmalarını satın alan iş insanı Ertuğrul ile tanıştıkları görülüyor. Ancak Nursema ve Umut evliliğinde uyuşmazlık sorunları devam ediyor. 31. bölüme de yansıyan olumsuzlukların varacağı nokta merak konusu.

FATİH’İN KİRLİ OYUNU!

Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölümü merak uyandırıyor

Yarın ekranlara gelecek yeni bölümde Kıvılcım ve Doğa, Cemre bebeğin velayeti için bir avukatla anlaşıyorlar. Ancak aynı avukat Fatihle de işbirliği içerisinde görülüyor. İzleyiciye gergin anlar yaşatacağı şimdiden belli olan 31. bölüm için geri sayım devam ediyor.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor. Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!

Kaynak : Show TV, youtube.com
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.