Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Koç burcu modası: Stil ve kombinler, lider burç neler giyer?

Mavi Kadın>Yaşam>Koç burcu modası: Stil ve kombinler, lider burç neler giyer?

Konu hareket olunca akla ilk gelen burç tabii ki Koç burcudur. Espri yeteneği,girişimci ruhu ve hızıyla ortamların vazgeçilmezi Koç kadınıdır. Nerede görsek tanırız Koç kadınını. Peki, ne giyer bu özel kadın? Ne giymek ister?

Koç burcu kadını daima hareket halindedir dolayısıyla, gün içinde onu rahatsız edecek kıyafetleri tercih etmezler.
Koç burcu kadını daima hareket halindedir dolayısıyla, gün içinde onu rahatsız edecek kıyafetleri tercih etmezler.
  • Tarihler:  21 Mart-20 Nisan
  • Element : Ateş
  • Gezegen: Savaşçı Mars
  • Renk: Kırmızı
  • Motto: Hadi!

Koç burcu kadınları her zaman öncü ve hareketlidir. Daima onları bir yere koşarken veya bir iş yetiştirmeye çalışırken gözlemleriz. Girişimcidir ve cesurdur. O sezon trend olan yeni bir parçayı önce Koç kadınının üzerinde görürüz. Koç kadınları moda konusunda son derece cesurdur. Kimsenin cesaret edemeyeceği parçaları giyer. Örneğin, Lady Gaga ve Sarah Jessica Parker Koç burcu kadınlarıdır. Parker, sıklıkla pembe ve kırmızının parlak tonlarını eşleştirir. Hatırlayın Lady Gaga çiğ dana bifteğinden yapılmış et elbisesiyle nasıl da herkesi şaşırmıştı.

Koç burcu kadını daima hareket halindedir dolayısıyla, gün içinde onu rahatsız edecek kıyafetleri, bu kıyafetler ne kadar şık olurlarsa olsunlar tercih etmezler. Koç burcu savaşçı gezegen Mars tarafından yönetilir ve koç burçları asla çatışmadan kaçınmazlar. Bu ruh hallerini maskülen ve military stillerle göstermeyi tercih edebilirler. Koç burcunun renk paleti kırmızı ve tonlarıdır. Kırmızı rengini siyah ve beyazla kombinlemeyi çok severler.

KIRMIZIYA ALTERNATİF: HAKİ & MİLİTARY TARZ 

Haki rengi de onların maskülen enerjilerini yansıtmakta birebirdir. Örneğin, salaş bir mom jean’i beyaz tshirt ve şık bir deri ceketle kombinleyen Koç burcu kadını son olarak parlak renkte kırmızı bir ruj sürecektir. Alışveriş yaparken sırada beklemekten hoşlanmayan Koç burcu spontane bir şekilde alışveriş yapmaya karar verebilir ve fazla zaman kaybetmek istemediği için stili konusunda yanlış mesajlar verebilecek parçaları seçebilir. Bu gibi durumlarda ortaya çıkabilecek hatalar konusunda dikkatli olunmalı bu hatalar minimalize edilmelidir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Cemile Atli
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...