12 Ağustos 2022, Cuma 09:39

Koronavirüse yakalanan Ajda Pekkan'dan haber var!

Koronavirüse yakalanan Ajda Pekkan'dan haber var!

76 yaşındaki Ajda Pekkan'ın geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığı haberiyle gündeme gelmişti. Ünlü sanatçı sağlık durumu ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Koronavirüsün yeniden hızla yayıldığı bu dönemde, ünlü isimlerden de virüse yakalanma haberleri artmaya başladı. Bunlardan biri de 76 yaşında olan Ajda Pekkan oldu. 

Son olarak Bodrum'da sahneye çıkan ve sahneden sonra rahatsızlanan Ajda Pekkan'ın yapılan kontroller sonrasında koronavirüse yakalandığı öğrenilmişti. 76 yaşındaki ünlü sanatçı Ajda Pekkan yapılan testlerin ardından karantinaya alındı.

Ardından basında Pekkan'ın koronavirüse yakalanmasıyla ilgili ard arda haber yapılmasından sonra Pekkan, sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

''İYİLEŞİYORUM''

Ajda Pekkan yaptığı sosyal medya duyurusunda şunları söyledi:

''Tüm dostlarıma ve sevenlerime;

Üç gün önce soğuk algınlığı belirtileri ile başlayan süreci hafif semptomlarla dinlenerek geçirmekteyim. Basından haberi okuyarak mesaj yazan, arayan, güzel dileklerini ve şifa dualarını gönderen yanıt veremediğim tüm sevenlerim, arkadaşlarım ve dostlarıma...

Aşılar ve değerli doktorlarımız sayesinde iyileşme sürecinde olduğumu ve bugün dünden daha iyi olduğumu bildirmek istiyorum.

Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla.'' 

Etiketler : ajda pekkan

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT