26 Mayıs 2022, Perşembe 18:28

Kozmetikçilerde Satılan Normal Ve Karma Ciltler İçin Nemlendirici  Önerileri

Kozmetikçilerde Satılan Normal Ve Karma Ciltler İçin Nemlendirici  Önerileri

Karma cilt T bölgesi yağlı, yüzün diğer bölgelerinin kuru veya normal olduğu bir cilt türüdür. T bölgesi burun çene ve alın bölgesi demektir. Kuru ciltler gibi karma ciltlerin de neme ihtiyacı vardır. Karma ciltler için kullanabileceğiniz en iyi

Karma Ciltler İçin En İyi 8 Nemlendirici Krem Markası Ve Fiyatları

Karma cilt T bölgesi yağlı, yüzün diğer bölgelerinin kuru veya normal olduğu bir cilt türüdür. T bölgesi burun çene ve alın bölgesi demektir. Kuru ciltler gibi karma ciltlerin de neme ihtiyacı vardır. Karma ciltler için kullanabileceğiniz en iyi nemlendiriciler şunlardır;

Karma Ciltler İçin Nemlendirici Kremler

Diadermine Normal ve Karma Ciltler için Nemlendirici Bakım Kremi 50 Ml

E vitamini, Hamamelis bitkisi ve Pro-Vitamin B5 içeren Diadermine krem, cildin yağ oranını dengeler ve ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Böylelikle yağlı görünümü ortadan kaldırır ve cilt kuruluğunu giderir. Cilt tarafından çabucak emilir, bu yüzden etkisini çok kısa sürede gösterir. Günlük kullanım için ideal olan bu ürün nazik bir masaj eşliğinde yüz ve boyun bölgelerine uygulanır. Her gün kullanılması önerilir. Diadermine Normal ve Karma Ciltler için Nemlendirici Bakım Kremi 50 Ml fiyatı 42,50 TL’dir.

La Roche-Posay Hydreane Legere - Normal karma ve Hassas Ciltler için Nemlendirici Krem 40 ml

Normalden karmaya dönük ve hassas ciltler için iyi bir nemlendiricidir. Hidro-lipid ve termal su içeren güçlü formülüyle cildin nem ihtiyacını tam olarak karşılar. Daha sağlıklı, bakımlı ve esnek bir cilde kavuşturur. Karma ciltleri derinlemesine nemlendiren bu ürün hassas ciltleri rahatlatır. Günde 2 defa temiz cilde uygulanır. Gün içinde ya da akşam kullanılabilir. La Roche-Posay Hydreane Legere - Normal karma ve Hassas Ciltler için Nemlendirici Krem 40 ml fiyatı 114,90 TL’dir.

Dermokil Special Karma Ciltler için Nemlendirici 50 ml

Karma cilt yapısına sahip olanlara hitap eder. Etkili nem bakımı sağlayarak cildin nem gereksinimine cevap verir. Cilt kusurlarını minimize eder, yağlanmayı azaltır. Cildi matlaştırır ve gözenekleri küçültür. Tüm yüzünüze ve T bölgenize güvenle uygulayabileceğiniz bu krem, sebum fazlalığına çözüm olur. Bu sayede cildi ferahlatır ve tazeler. Göz çevresine ve boyun bölgesine de uygulanabilir. Dermokil Special Karma Ciltler için Nemlendirici 50 ml fiyatı 23,63 TL’dir.

Nivea karma ciltler için krem

Hydra IQ ve E vitamini bulunan zengin içeriği cildi etkili bir şekilde nemlendirir. Yüzünüzü temizleyip dairesel hareketlerle hafif masaj yaparak sürebilirsiniz. Fakat göz çevrenize temas ettirmekten kaçınmalısınız. Dermatolojik testlerden geçirilmiş ve cilt üzerinde kullanıma elverişli olduğu doğrulanmıştır. Nivea Günlük Nemlendirici Yüz Kremi Normal/Karma Cilt 50Ml fiyatı 54,90 TL’dir.

Garnier Nem Dengesi Hafif Krem Normal Ve Karma Ciltler 50ML

Kuru, yağlı ve karma ciltler için gayet uygundur. Mavi nilüfer özü ihtiva eden bu ürün cildi yumuşatır ve cilt dengesini sağlar. Muhtelif bitki özleriyle zenginleştirilen bu ürünü kullanmak, cildi beslemenin en doğal yollarından biridir. Yoğun nemlendirici krem cildi yeniden yapılandırır, dinamik ve ipeksi bir duruluk verir. Garnier Nem Dengesi Hafif Krem Normal Ve Karma Ciltler 50ML fiyatı 39,90 TL'dir.

AVENE Hydrance Optimale Legere 40 ml - Karma Ciltler İçin Nemlendirici Emulsion

Karma ciltlerde kullanım için formüle edilen bir nemlendiricidir. Temizlenmiş kuru cilde her sabah-akşam uygulanır. Cildi nemlendirirken asla kurutmaz. Yapısındaki termal su ile cilde hemen nüfuz edebilir. Cildi nemlendirmekte son derece başarılıdır. AVENE Hydrance Optimale Legere 40 ml - Karma Ciltler İçin Nemlendirici Emulsion fiyatı 129,90 TL’dir.

Rosense Nemlendirici Yüz Bakım Kremi Normal Ve Karma Ciltler 50Ml

Shea Butter, E vitamini ve gül yağı içerir. Özel formülü cilt dokusuna kadifemsi bir yumuşaklık verir. Nemlendirirken yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Güneşten gelen ışınların cilde zarar vermesini önler. Rosense Nemlendirici Yüz Bakım Kremi Normal Ve Karma Ciltler 50Ml fiyatı 86,90 TL'dir.

Neutrogena Karma Cilt Nemlendirici Losyon 118 Ml

Karma ciltlerde kullanıma uygundur. Yağsız ve hafif formülüyle cildi parlatmadan ve yağlandırmadan nemlendirir. Cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Yağlı kısımlardaki parlamaya iyi gelir. Klinik olarak doğrulanan yağ emici MICROSPONGE sistemiyle T bölgesinde biriken yağı giderir ve parlamayı yok eder. Cildin bütün gün mat ve doğal görünmesine yardımcı olur. Gözeneklerin tıkanmasına sebep olmaz. Yağ içermeyen formülü cilde kolayca nüfuz eder. Gözeneklerde tıkanıklık meydana getirmediği için sivilce oluşumuna da yol açmaz. Neutrogena Karma Cilt Nemlendirici Losyon 118 Ml fiyatı 48,00 TL’dir.

Nemlendirici Maske Tarifleri Cilt Kuruluğu Neden Olur Nasıl Giderilir? Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT