Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Küçük Emrah bu kez paraya kıydı, sürpriz haberi New York'ta reklam yaparak duyurdu

Mavikadin>Magazin>Küçük Emrah bu kez paraya kıydı, sürpriz haberi New York'ta reklam yaparak duyurdu

Ünlü şarkıcı Emrah, yıllar sonra bir ilki gerçekleştirerek, yılbaşı gecesi Günay Restaurant'ta hayranlarının karşısına geçecek. Cimrliği ile bilinen şarkıcı bu sürpriz haberi New York'ta reklam yaparak duyurdu.

Küçük Emrah bu kez paraya kıydı, sürpriz haberi New York'ta reklam yaparak duyurdu

Emrah, uzun bir aranın ardından yılbaşı gecesi sahne almaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı, İstanbul'un popüler mekanlarından Şişli'deki Günay Restaurant'ta hayranlarıyla buluşacak. Emrah, bu özel haberi duyurmak için New York'ta bir reklam yapıldı.

KÜÇÜK EMRAH NEW YORK TİMES'TA

Sanat hayatına çocuk yaşlarda başlayan ve halkın sevgisini kazanan Emrah, yıllar önce sahneleri bırakmış ve uzun zamandır hiçbir yerde sahne almamıştı. 15 yıldır sahnelere ara veren küçük Emrah olarak tanınan şarkıcı, 52 yaşında yeniden sahne hayatına göz kırptı. İlk olarak 2024 yılını karşılamak için düzenleyeceği konserde özel sürprizlere yer vererek İstanbul'da bir mekanda çıkmaya hazırlanan şarkıcının gelecekteki sahne programları ise belirsizlik taşıyor ve merak konusu haline geldi. Emrah'ın ilerleyen zamanlarda yeniden sahneye çıkıp çıkmayacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Küçük Emrah bu kez paraya kıydı, sürpriz haberi New York'ta reklam yaparak duyurdu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...