Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
11-08-2020 16:39 | Güncelleme : 12-09-2022 16:58

Kuru Saçlar İçin En İyi En Etkili Şampuan Markaları Ve Fiyatları

Google News

Kuru saç için şampuanlar, saçların ve saç derisinin kuruluğu gidermek, saçları yağlandırmadan nemlendirmek için özel olarak üretilmiştir. Piyasada kuru saçlar için çeşitli şampuanlar mevcuttur. İşte kullanan kişilerin en memnun olduğu kuru saçlar

Kuru Saçlar İçin En İyi En Etkili Şampuan Markaları Ve Fiyatları

Kuru, Yıpranmış, Boyalı Kabaran Saçlara En İyi Kuru Saçlar İçin Şampuanlar Listesi

Kuru saç için şampuanlar, saçların ve saç derisinin kuruluğu gidermek, saçları yağlandırmadan nemlendirmek için özel olarak üretilmiştir. Piyasada kuru saçlar için çeşitli şampuanlar mevcuttur. İşte kullanan kişilerin en memnun olduğu kuru saçlar için kullanabileceğiniz şampuanlardır.

Pantene Pro-V Nem Terapisi Şampuanı 500 ml

Pantene Pro-V Mükemmel Nemlendirici saçlarınızı yıpratmadan derinlemesine temizler. Aktif Pro- V Besin Maddeleri içeren bu şampuan ilk yıkamada etkisini göstererek saç kuruluğuna çözüm sağlar. Saçların doğal yağ dengesini korur. Saçların en kuru bölgelerine daha fazla etki ederek nem oranını düzenler. Kurumuş ve yıpranmış saçları onarır, nemlendirir. Fiyatı 14,90 TL’dir.

Herbal Essences Fas Argan Yağı 400 ml Şampuan

Kuru saçları nemlendirmek için üretilmiştir. Herbal Essences Fas Argan Yağı Onarıcı Şampuan saçlara canlılık kazandırır. İçeriği %90 bitkisel katkılardan meydana gelir. Formülünde parafin, paraben ve renklendirici yoktur. Aloe vera, özel temel antioksidanlar ve deniz yosununun birleşiminden oluşur.

Kullanılışı: Şampuan ıslak saçlara nazikçe uygulanır ve kremsi bir köpük halini alana dek masaj yapılır. Ardından güzelce durulanır.Fiyatı:36,90 TL’dir.

Zigavus Forte Ultra Clinical - Kuru ve Normal Saçlar Şampuan

Yıpranmış saçlara dipten uca komple bakım yapar. Saçların daima nemli kalmasına destek olur. Saç dökülmelerine karşı oldukça etkilidir. Fiyatı: 62,69 TL’dir.

BIOXCIN Genesis Şampuan Kuru Ve Normal Saçlar İçin

Saçlara ışıltılı, canlı ve parlak bir görünüm verir. Biotinyl-GHK, Amino Acid Complex ve Biocomplex B11 aktiflerine sahiptir. Saç dökülmesini önler, düzenli bir şekilde kullanılırsa saç foliküllerini besleyerek saç oluşumuna yardım eder. Saçlar için doğal bir nemlendiricidir. Paraben, renklendirici, silikon, phenoxyethanol ve mineral oil gibi zararlı maddeler barındırmaz. Fiyatı:75,99 TL’dir.

Tresan Şampuan Isırgan Otu Normal ve Kuru Saçlar İçin 500 ml.

Bu şampuan normal ve kuru saçlara özel olarak geliştirilmiştir. Isırgan otu ekstresi içermektedir. Saçları güçlendirir ve hacim kazandırır. Saç foliküllerini besleyerek canlılık verir. Şampuanın PH seviyesi cildin PH oranına göre düzenlenmiştir. Paraben ve gluten içermeyen doğal formülüyle saçların yıpranmasına engel olur. Fiyatı:42,67 TL’dir.

Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlara Sülfatsız Şampuan 250Ml

Saçların nem dengesi bozulduysa ve kırıklar oluşmaya başladıysa bu şampuanı kullanmak çözüm sağlayacaktır. Davines Nourishing'in bu ürünü saçlara canlılık verir, onarır ve yeniden yapılandırır. Günlük kullanıma uygundur. Saçları özenle ve nazikçe temizler. PH değeri 5.5 olup cildi asla yormaz. Esansiyel yağlar, küçük tahıllar ve bitki özleri içerir. Saçların nem oranını dengeler. Paraben, sodyum ve sülfat içermez. Saçları onarmak ve nemlendirmek için yeter de artar. Her saç tipinde kullanıma uygundur. Fiyatı:103 TL’dir.

Dove 2si 1 Arada Nem Terapisi Şampuan 550 ml

Saçlara yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır, kolayca şekil vermeyi sağlar. Düzenli olarak kullanıldığı takdirde saçları besler ve güçlendirir. Fiyatı:24,99 TL’dir.

Kerastase - Nutritive Bain Satin 2 - Kuru Ve Hassaslaşmış Saçlar İçin Besleyici Şampuan 250Ml

Bu şampuan Gluco-Active Teknolojisiyle geliştirilmiştir. Saçlara derinlemesine bakım yapar, nem dengesini sağlar, yumuşaklık verir. Etkisini gün boyu sürdürür. İçeriğindeki özel lipidler ile saçların kurumasını engeller. Katyolin çoklu yapısıyla saçları besler. Şampuanın formülünde yer alan gliserin, saçları nemlendiren ve düzleştiren bir maddedir. Fiyatı:109,65 TL’dir.

Otacı Argan Şampuan - Kuru Yıpranmış ve Normal Saçlar İçin 250ml

Hem kuru hem de normal saçlarda kullanılabilir. Saçların yağlanmasına sebep olmaz, bilakis temizler ve nemlendirir. Fiyatı:38,80 TL’dir.

Saçlarım Çok Kuru Ne Yapabilirim? Kuru Saçlar İçin Maske Tarifleri Tıklayınız

Kuru Saçlar Nasıl Nemlendirilir? En Etkili Bitkisel Tarifler Tıklayınız

Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.