28 Mayıs 2022, Cumartesi 13:17

Kusursuz bir cilt için en iyi 7 gözenek sıkılaştıran serum markası

Kusursuz bir cilt için en iyi 7 gözenek sıkılaştıran serum markası

Ciltteki genişlemiş gözenekleri daraltıp, daha az görünür olmasını sağlayan gözenek sıkılaştırıcı serumlar, aynı zamanda cildin kusursuz ve canlı görünmesini de sağlamaktadır.

Sağlıklı, ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmak için kullanılması gereken cilt ürünlerinden biri de gözenek sıkılaştırıcı serumlardır. Geniş gözenekler birçok kadının ortak sorunlarından biridir. Geniş gözenek görünümünden muzdarip olan kadınların cilt bakım rutinine gözenek sıkılaştırıcı serum eklemeleri kendi yararlarına olacaktır. Genişlemiş gözenekleri daraltan ve daha az görünür olmalarını sağlayan cilt serumları aynı zamanda cildin daha kusursuz ve ışıl ışıl görünmesini de sağlamaktadır. İçeriğimizin devamında piyasada satılan en iyi gözenek sıkılaştırıcı serum markalarından bahsettik.

En İyi Gözenek Sıkılaştıran Serum Markaları

1) FaceLab Gözenek Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu

İçerisinde salisilik asit, niasinamid içeren FaceLab serum, güçlü formülü sayesinde genişlemiş gözenekleri sıkılaştırır. Cildin yağ dengesini koruyarak tıkanmış gözenekleri kirlerden arındırır. Gözeneklerin temiz ve sıkı görünmesini sağlarken cikde ışıltı kazandırır. Piyasadaki fiyatı; 99,90 TL’dir.

2) New Essentials Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 30 ml

Zengin formülü sayesinde cilt kalitesini arttırır ve geniş gözenek görünümünü azaltır. Cildin gözle görülür bir şekilde parlamasını ve sıkılaşmasını sağlar. New Essentials gözenek sıkılaştırıcı serum cildin sağlıklı görünmesini ve gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Piyasadaki fiyatı 89,95 TL’dir.

3) Sinoz Gözenek Sıkılaştırıcı Serum

Sinoz gözenek sıkılaştırıcı serum; içerdiği niacinamide ve Zinc PCA sayesinde gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlar ve açık gözenek görünümünü giderir. Fiyatı 129,93 TL’dir.

4) mia klinika Aydınlatıcı C Vitamini Serum Gözenek Sıkılaştırıcı

İçerdiği C vitamini içeriği sayesinde cildin aydınlık, taze, canlı ve sıkı görünmesini sağlar. Gözenekleri sıkılaştırdığı gibi içerdiği E vitamini sayesinde cildi yaşlanmaya karşı koruyucudur. Piyasadaki fiyatı 99 TL’dir.

5) SHE VEC Niacinamide 10% + Zinc 1% - (gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Ve Akne Giderici Bakım Serumu)

Ciltteki gözenekleri sıkılaştırarak cildin pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. Aynı zamanda akne ve güneş lekelerini de giderir. Piyasadaki fiyatı 89,99 TL’dir.

6) Bade Natural Por - Gözenek Sıkılaştırıcı Serum

Bade Natural Por gözenek sıkılaştırıcı içerdiği bitkisel özler sayesinde ciltteki fazla sebumu azaltır. Cildi nemlendirip gözenek görünümünü azaltır, gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Piyasadaki fiyatı 63,95 TL’dir.

7) Roox Beauty Aha/bha Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Eşitleyici Yüz Peeling Serumu

İçerdiği hyaluronic acid sayesinde cildin elastikiyet kazanmasını sağlar. Ciltteki geniş gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar ve cildin daha parlak görünmesini sağlar. Piyasadaki fiyatı 96,72 TL’dir.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT