21 Ekim 2021, Perşembe 21:16

La Roche Güneş Kremi Laroş Yüz Güneş Kremi Güneş Koruyucu Nedir Fiyatı

La Roche Güneş Kremi Laroş Yüz Güneş Kremi Güneş Koruyucu Nedir Fiyatı

İnsan vücudu güneş sayesinde ihtiyacı olduğu  D vitamini alır. Güneşin salgıladığı D vitamini vücut için ne kadar faydalı olsa da fazla güneş ciltte problemlere neden olmaktadır. Güneşe fazla maruz kalan cildi korumak için önlemler alınmalıdır. Bunun için  güneş kremleri kullanılmaktadır. Güneş kremleri içinde en bilinen markalardan birisi  La Roche Posay güneş kremidir. Fiyatı 74.90 TL'dir.

La Roche Posay güneş kremi içeriğindeki yüksek UVA ve UVB koruması cildin güneş ve çevresel kötü etkilerden korunmasına yardımcı olur. La Roche Posay markasının her cilt tipine özel güneş kremi bulunmaktadır. Güneş kremleri güneşin cilde zarar vermesini önlediği gibi aynı zamanda ciltteki yaşlanma belirtilerini de azaltmaya yardımcıdır. Bu yüzden güneş kremi gündüz bakımında mutlaka olmalıdır.

La Roche Posay Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

  1. La Roche Posay güneş kremini güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulamalısınız.
  2. Kremi deniz, havuz veya güneşe fazla maruz kaldığınız zaman her 2 saatte bir yenilemelisiniz.
  3. Güneşin en tepede olduğu öğle saatlerinde güneşten kaçınmalısınız.
  4. Yüzünüz için kullanacağınız güneş kremini cilt tipinize uygun almalısınız.
  5. Vücudunuz için kullanacağınız güneş koruyucuyu sprey formunda tercih edebilirsiniz. Bu sayede gün içinde daha pratik kullanabilirsiniz.

La Roche Posay Güneş Kremi Kullananların Yorumları

La Roche Posay güneş kremi güneş kreminden beklediğim tüm performansı sunuyor. Yapısının incecik olması cilt tarafından emilmesini sağlıyor, parlamıyor ve ciltte beyaz beyaz kalıntı bırakmıyor. Ben makyaj altında kullanıyorum bu kremi. Şimdiye kadar birçok güneş kremi denedim ve hiç birinden memnun kalmadım. Ama La Roche Posay güneş kremi üretimden kalkmadığı sürece hep tercihim olacak.

La Roche Posay güneş kremini çok uzun zamandır memnuniyetle kullanıyorum. Arada başka markaların güneş kremlerini de denedim ama bu ürün benim için başka. Kremin incecik yapısı az miktarının bile yüz-boyun bölgesine yetiyor ve krem cildimde çok kolay emiliyor. La Roche Posay güneş kreminin koruyuculuğu da oldukça iyi ve cildimde herhangi sivilce oluşumuna yol açmadı.

La Roche Posay güneş kreminin koruyuculuğu oldukça iyi ama parlama yapıyor ve sivilceye neden oluyor.

La Roche Posay  güneş kremi benim için güneş kremi kullanma alışkanlığı kazandıran bir krem oldu. Cilt tipim karma ve bu krem cildimde yağlanmaya neden olmuyor. Bu kremi cildime uyguladığım zaman üzerine makyaj yapabiliyorum. Bu krem cildimde tamamen emildiğinden cildimde beyaz tabaka oluşmuyor.

La Roche Posay güneş kremi hafif yapısı ve hızlı emilmesi ile çok sevdiğim bir krem. Bu kremi ortalama 1 yıldır çok severek kullanıyorum. Normalde cildim hassas olduğu için her ürün kullanışımda sivilce oluşur. Ancak bu krem cildimde herhangi bir sivilceye neden olmadı. La Roche Posay güneş kreminin ne mat ne de parlak bir yapısı var tam kararında orta güzel ve doğal bir görünüm veriyor.

La Roche Posay güneş kremi bugüne kadar kullandığım en etkili güneş koruyucu. Krem cildimde çok iyi emiliyor ve cildimde beyazlı oluşturmuyor. Ayrıca cildimde yağlanma yapmıyor ve aşırı parlamaya neden olmuyor.

La Roche Posay güneş kremini geçen yaz kullandım. Cildim çok açık renkli olduğu için çok kullandım ve gün içinde sürekli yeniledim. Bu yüzden 3-3,5 ayda bitti kremim. Çok bereketli olduğunu düşünüyorum. Bu kremin yapısı ve koruyuculuğunu çok sevdim.

La Roche Posay güneş kremini bugünlerde kullanmaya başladım. İlk yaşadığım tecrübe ciltte yağlanma yapmaması ve cilt tarafından çok hızlı emilmesi. Krem mat bir bitiş sağlıyor ve ciltte kadifemsi bir doku oluşturuyor. Bu kremi sürüp üzerine makyaj yapabiliyorum.

La Roche Posay güneş kremini geçen yaz kullandım ve koruyuculuğunu beğendim. Fakat çok yağlı ve akışkan geldi. Cilt tipim kuru olmasına rağmen beğenmediğim bir güneş kremi oldu.

Bence La Roche Posay güneş kremi piyasada satın alabileceğiniz en hafif yapılı ve yüksek korumalı güneş kremi. Cilt tipim normalden karmaya dönük ve alerjik. Buna rağmen cildimde herhangi bir probleme yol açmadı. Dahası göz altımdaki yağ bezelerim artış göstermedi.

La Roche Posay güneş kreminden 2 kutu kullandım. Çok bereketli bir ürün ve çantanızdan eksik etmemelisiniz. Kremin koruyuculuğunu çok beğendim. Ayrıca krem cildim normalde yaz aylarında çok yağlanmasına rağmen yağlandırmadı. Kremi sürdükten sonra cildimde makyaj yapmış gibi bir doku kalıyor.

La Roche Posay  güneş kremini geçen kıştan beri kullanmaktayım. Kaç tane kutu bitirdim bilmiyorum. Bu krem öncesinde düzenli şekilde güneş kremi kullanmıyordum. La Roche Posay güneş kremi cildim karma olmasına rağmen sivilceye neden olmadı. Yapısı ince olan krem cildimi nemlendiriyor ve koruyor.

Yaklaşık olarak 4-5 senedir La Roche Posay güneş kremini yaz kış kullanıyorum. Cilt tipim hassas olmasına rağmen bu krem cildimde yağlanma, kuruma, kızarıklık ve sivilce yapmadı.

La Roche Posay güneş kremi bugüne kadar kullandığım en iyi güneş kremi. Cildim beyaz ve çok hassas. Önceden kullandığım güneş kremleri cildimde kızarıklık, yağlanma ve komedon yapıyordu. La Roche Posay  kremden sonra bu tür problem yaşamadım. Kremin hafif yapısı ve koruyuculuğunu çok sevdim. Bu krem sayesinde güneş kremi aramama gerek kalmayacak.

La Roche Posay güneş kremimi bana eczacı önerdi. Korkuyla satın aldığım bu krem vazgeçilmezim oldu. Benim gibi yağlı ve lekelenmeye meyilli cilt tipleri için ideal olan bu kremi tavsiye ediyorum. Bu krem cildimde önceden var olan lekeleri geçirmedi ancak yazın leke oluşumunu engelliyor.

La Roche Posay güneş kremini dermotoloğumun tavsiyesi üzerine satın aldım. Kremi yapısı akışkan ve çok hafif. Cildimde çok kolay emilen bu krem aynı zamanda cildimi nemlendirmeye de yardımcı oluyor.

La Roche Posay  güneş kremi bence en iyi güneş kremidir. Bu krem hem nemlendirici hem de güneş koruyucu o yüzde yaz veya kışın güneş olmasa bile kullanıyorum. Bu sayede ek olarak nemlendirici kullanmama gerek kalmıyor. Karma olan cilt tipim La Roche Posay güneş kremini kullandığımda yağlanmadı ve burun kenarları gibi kuru bölgelerimde kuruluk yapmadı.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT