2019-12-06 20:41:02 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:59:06

Liquid Keratin Saç Bakım Seti (Saç Botoksu) İle Yaşadığım Olağanüstü Deneyim

Yaklaşık 4 ay önce platin sevdası yüzünden saçlarım oryalden ve boyadan kuaförde korkunç bir şekilde yandı. Aynı koyun yünü gibi tiftik ve tülerik iğrenç bir görüntüsü oldu. Kuaförde ve evde bitkisel yağlarla maalesef hiçbir çözüm bulamadım. Zaten fotoğrafta da görüyorsunuz.

Liquid Keratin Saç Bakım Seti (Saç Botoksu) İle Yaşadığım Olağanüstü Deneyim

Yaklaşık 4 ay önce platin sevdası yüzünden saçlarım oryalden ve boyadan kuaförde korkunç bir şekilde yandı. Aynı koyun yünü gibi tiftik ve tülerik iğrenç bir görüntüsü oldu. Kuaförde ve evde bitkisel yağlarla maalesef hiçbir çözüm bulamadım. Zaten fotoğrafta da görüyorsunuz.  

En son banyoda duş alırken saçımın avuç avuç koptuğunu, lastik gibi sündüğünü görünce canım iyice sıkıldı. Saçı daha önce yanmış olan bir arkadaşımı arayıp saçlarına ne kullandığını sordum. O da bana Liquid Keratin ürünlerini kullandıktan sonra saçlarının kısa sürede onarıldığını anlattı. Bu markayı ilk kez duyduğum için biraz araştırdım ve evde keratin bakım ürünlerini online olarak satan bir firma olduğunu öğrendim.

Bu yüzden daha ürünü almadan eczacı bir arkadaşıma danıştım. O da bana markayı bildiğini, hamileyken kullanıp memnun kaldığını, hatta saçlarını hızlı uzattığını söyledi. Bunları da duyduktan sonra ürün aklıma iyice yattı. 
Ürüne daha detaylı bakmak için keratinbakim.com sayfasına girdiğimde ürünlerin garantili ve patentli olduğunu gördüm. Doğrusu saç bakımında garantili bir ürün daha önce hiç duymamıştım. Sitede gezinirken ürünün birkaç televizyon kanalında tanıtıldığını da gördüm. Keratin nedir? Keratinin zararları var mı? Keratin fiyatları nelerdir? gibi aklımdaki soruları da giderdikten sonra vakit kaybetmeden Keratin Botoxu’nun siparişini verdim. 

İki gün sonra ürün elime ulaştı. Ürünlerin paketlenmesi gayet iyiydi, kutuyu açtıktan sonra ambalajının şıklığı da bende iyi bir izlenim uyandırdı. 

İlk olarak keratin şampuanı kullandım. Şampuanın tuzsuz, sülfatsız ve silikonsuz olması içimi rahatlattı.

 

Sonra Saf Keratin Serumu saçıma sürdüm. Kurudukça saçımda bir şeylerin değiştiğini hissettim. Kokusu da çok hoşuma gitti.

 

Saçım tamamen kuruduktan sonra durulayıp maskeyi uyguladım. 10 dakika beklettikten sonra tekrar duruladım. Ardından Keratin Kremini sürer sürmez saçlarım parlak ve pürüzsüz bir görüntü kazandı. Biraz sıcak fön çekip saçıma elleyince o eski dolaşık ve takılan saçların, artık parmaklarımın arasından akıp gittiğini hissettim. Saçımın bu yeni hali çok hoşuma gitti. 

Yaptığım bakım bittiğinde kutuda hala 5 seanslık serum kaldı. İlk seansta ürünün etkisini bu kadar hissetmek harikaydı. Çünkü daha önce kuaförde 400 TL vererek tek seanslık keratin bakımı yaptırdığımda 1 hafta sonra etkisini kaybetmişti. Ama bu ürünleri kullanmaya devam ettikçe etkisi daha da arttı, resmen aynada saçlarıma bakmaya doyamadım.

4 seans daha uyguladıktan sonra ne mi oldu? Saçlarım adeta küllerinden yeniden doğdu diyebilirim. Çünkü tam istediğim sonuçları elde ettim; saçlarım gürleşti, hızlı uzamaya başladı. Kırıklardan eser yok. İnanır mısınız, saçıma keratin yüklemesi yapalı tam 3 ay oldu, saçımdaki etkisi ilk günkü gibi hala devam ediyor. Şuan için tekrar keratin yüklemeye gerek bile görmüyorum. Elimde kalan son şişeyi de saklıyorum. Maske ve kremi de aylardır keyifle kullanmama rağmen, daha yarısını bile bitiremedim.

Çok şükür yıllardır emek vererek uzattığım saçlarımı artık kestirmek ya da bandanayla saklamak zorunda kalmıyorum. Saçlarım sağlığına kavuşunca moralim düzeldi. Başta eşim, iş arkadaşlarım ve herkesin saçımdaki değişimi fark ederek “Kuaföre mi gittin? Saçını mı boyadın?” gibi sorular sorması keyfimi yerine getirdi. Çünkü saçlarımın rengi bile canlandı. Dolayısıyla bende bıraktığı bu pozitif etkiyi hiçbir maddi değer ile ölçemem.

 
Kullandığım keratin bakım setini de sizinle paylaşıyorum.
Kaynak: https://www.keratinbakim.com/sac-botoksu-keratin-yukleme-seti-1

Mavi Kadın