30 Kasım 2021, Salı 16:13

Loreal Excellence Creme 6.1 Küllü Koyu Kumral Kullananların Yorumları

Loreal Excellence Creme 6.1 Küllü Koyu Kumral Kullananların Yorumları

Koyu küllü kumral saç rengi pek çok kadının tercih ettiği, kendine yakıştırdığı bir saç rengidir. Loreal 6.1 koyu küllü kumral saç boyası ise en çok satan saç boyası markalarındandır. Fiyatı 29,99 TL’dir.

Dünya çapında popüler bir marka olup saç boyaları arasında yüksek kullanım oranıyla ön plana çıkmaktadır. Beyazları kapatma etkisi çok güçlüdür.

Loreal 6.1 Koyu Küllü Kumral Kullananların Yorumları Nasıldır

 1. Bu saç boyasını kullandığım için dünyanın en şanslı insanlarından biri ben olmalıyım. Resmen kendime bakmaya doyamıyorum, saçlarıma hayran kalıyorum. Beyazları tam olarak kapatmayı başarıyor. Saçları sertleştirme gibi bir zararı yok. Renk istediğim gibi oldu. Boyama işleminde ihtiyaç duyacağınız her şey kutusunda mevcut. Şampuanı ve kremi de var.
 2. Loreal 6.1 koyu küllü kumral saç boyasından oldukça memnunum. İçerisindeki krem de saçlarımı yumuşattı. Beyazları ilk boyamada yeterince kapatamıyor, değişik bir renk ortaya çıkıyor. Ancak 2. defa boyadığınızda bunun düzeldiğini görüyorsunuz.
 3. Ben bu ürünü dip boyası olarak kullanmıştım. Saçlarınıza ombre yaptırdıysanız, diplerin rengini doğal yolla yumuşatmak/kırmak amacıyla kullanabilirsiniz. Loreal 6.1 koyu küllü kumral saç boyasını gönül rahatlığıyla öneriyorum.
 4. Loreal 6.1 koyu küllü kumral saç boyası son derece kullanışlı bir ürün. Kutusunun içerisinde tarağa benzeyen bir aparat yer alıyor, onunla sürebilirsiniz. Ayrıca ürünü uyguladığınız zaman saç diplerinizde yanma yapmıyor. Boyayı su ile iyice yıkadım, artık yumuşacık saçlara sahiptim! Üstelik beyaz saçları kapatma konusunda gayet yetenekli. Bir daha bu boyadan şaşmam.
 5. Daha önce saçımı boyamamıştım. Siftahı Loreal 6.1 koyu küllü kumral saç boyası ile yapmak istedim. Saçım koyu renk ve bu boyayı kullandıktan sonra herhangi bir farklılık olmadı. Beyazlarımı kapatmayı da beceremedi. Kısaca hiç memnun değilim.
 6. Küllü kahve renginde saçlara sahibim. Daha canlı bir renk elde etmek ve beyazlarımı gizlemek için bu boyayı almıştım. Ancak onun yüzünden saç diplerim turuncu oldu.
 7. Ne saçlarımdaki beyazları kapatabildi ne de başka bir yararına şahit oldum. Keşke almasaydım. İlk kullanımın ardından yıkadım ve kuruttum. Dipler kapanmamıştı, oralara yine sürdüm. Tabii ki işe yaramadı. Bu ürünü ilk ve son kullanışımdı. Saçımın renginde zerre kadar değişiklik yapamadı. Resmen paramı çöpe attım.
 8. Loreal 6.1 koyu küllü kumral saç boyasına 100 üzerinden 100 veririm. Saçım siyah ve bu boya saçıma çok iyi oturdu. Neredeyse kutunun üzerinde göründüğü gibi oldu. Saçlarımı yumuşatması da bir başka avantaj. Almayı düşünenler vakit kaybetmesinler. Elde ettiğim rengi beğendim. İkinci kutuyu alacağım.
 9. Annem için satın almıştım. Beyazları kapatmakta üstüne yok, etkili bir ürün.
 10. İnternetten sipariş etmiştim, kargom dün geldi. Geceleyin boyadım. (Aynı zamanda bu, saçımı ilk boyayışımdı.) Üstünde yazanları harfiyyen yerine getirdim. Evet, saçımı parlattı ve yumuşattı; bunu inkâr edemem. Fakat kutusunda gözüken rengi veremedi. Yalnızca saçlarım bir ton kadar yumuşadı. 1 ay geçsin; yeniden alıp ikinci kez boyayacağım. Fakat bu kez saçımda 1 saat bekletmeyi düşünüyorum. Umarım tutar.
 11. Gerçekten saçtaki beyazları kapatabiliyor. Ne var ki, beklediğim rengi değil de ondan biraz daha koyusunu yakalayabildim. Üstelik yıkaya yıkaya açıldı.
 12. Kısa saçlı biriyim. Onun için boyanın miktarı kâfi geldi. Kutunun üstündeki resimde yer alan bayanın saç rengini yakalayamadım. Daha uzun saçlarım olsaydı tutabilirdi. Daha ziyade bakır rengine benzer bir renk meydana geldi. Saçlarımı ilk kez boyamıştım. Yıpranma ve dökülme gibi bir sorunla karşılaşmadım. İçerisinde boyama fırçası ve eldiven de bulunuyor.
 13. Doğal saç rengime tekrar kavuşmak istiyordum ve ondan dolayı bu rengi kullanmaya karar verdim. Öteki markaların küllü renk boyaları turunculuğa yol açıyor. Hiçbiri Loreal'in yanından bile geçemez! Bundan sonra ondan başka bir markayı tercih etmeyeceğim. Ancak bu Loreal 6.1 Koyu Küllü Kumral saç boyasına marketlerde rastlayamıyorum. Niye satılmıyor acaba?
 14. Eldiven, fırça ucu, boya işleminin ardından kullanılacak şampuan ve bakım kremi gibi pek çok ekstrası ile beraber geliyor. Koyu sarı boya yaptırdığım saçıma uyguladım ve oluşan doğal görüntü beni hem şaşırttı hem de çok mutlu etti. Saçları hakikaten açık kumral rengine ulaştırıyor. Saçlarınız açık renkse ve bir-iki ton koyulaşsın istiyorsanız bunu kullanmanızı tavsiye ederim. Beyazları da güzel kapattığını söylemeliyim. Yıkadığımda kızıllığa sebep olmadı. İyi ki varsın Loreal!
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT