Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
02-09-2023 19:04 | Güncelleme : 02-09-2023 19:35

'Lüks Nedir' diye sormuştu: Tuba Büyüküstün Paris'teki eviyle herkesi şaşırttı

Google News

Geçtiğimiz günlerde 'Lüks nedir?' çıkışıyla gündem olan oyuncu Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz yıl, kızlarıyla birlikte Fransa'ya taşındığını açıklayan Büyüküstün, Paris'teki hayatından ilk kareyi takipçilerinin beğenisine sundu.

'Lüks Nedir' diye sormuştu: Tuba Büyüküstün Paris'teki eviyle herkesi şaşırttı

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, 2022 yılında kızları Maya ve Toprak'ın eğitimi için Fransa'nın Paris şehrine taşınmıştı. Kızlarının geleceği için endişelendiğini ve bu nedenle bunun için elinden geleni yapmak istediğini söyleyen Büyükstün, geçtiğimiz günlerde de sosyal medya hesabından yaptığı 'Lüks nedir' paylaşımıyla adından söz ettirmişti. Ünlü ismin lüksü sorgulamasından ardından yaptığı Paris paylaşımı ise gündem oldu.

"KIZLARIMIN GELECEĞİ İÇİN ENDİŞELENİYORUM" 

Meslektaşı Onur Saylak ile 6 yıl süren evliliklerinin meyvesi olan ikiz kızları ile ilgili, daha önce şunları söyleyen Tuba Büyüküstün, Fransa'ya taşınma nedenlerini de şu şekilde açıklamıştı;

''En çok kızlarımın geleceği için endişeleniyorum. Çocuklarım adına nasıl bir dünyanın bizi beklediğini bilmiyorum. Umarım bu endişelerin hepsi boştur. Kızlarıma tamamen açığım. Bilsinler ki ben mükemmel değilim. Endişelerim var, sorunlarım var, saçmalıklarım ve kendimi düşük hissettiğim, hatta pes ettiğim zamanlar var.''

'Lüks Nedir' diye sormuştu: Tuba Büyüküstün Paris'teki eviyle herkesi şaşırttı

YATIRIMLARA DOYMADI

Diğer taraftan ikiz kızlarıyla birlikte Fransa'nın Germain bölgesinde yeni bir yaşama başlayan Tuba Büyüküstün, aynı bölgede 2019 yılında 1,5 milyon liraya bir daire satın almış ve o zamandan beri daireyi haftalık 2 bin Euro karşılığında kiraya vererek ek gelir elde etmişti ancak daha sonra kızlarıyla birlikte Fransa'ya taşınma kararı alan ünlü oyuncu, bu daireye yerleşti.

Ekran çalışmalarına devam eden Tuba Büyüküstün, kazancının bir kısmı ile yine aynı bölgeden bir ev daha satın aldı ancak ünlü oyuncu bu kez ev için 900 bin EURO, yani yaklaşık 19 milyon TL ödedi.

'Lüks Nedir' diye sormuştu: Tuba Büyüküstün Paris'teki eviyle herkesi şaşırttı

Şimdilerde bu yeni evi, yeni bir ek gelir kaynağı ve yatırım aracı olarak kullanmaya devam ediyor. Bu evden de haftalık 2 bin 400 Euro, yani yaklaşık 50 bin lira kira kazandığı iddia edilmektedir.

PARİS'TEKİ EVİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER

Yaklaşık 1,5 yıldır Fransa'da yaşayan Tuba Büyüküstün, kızları ile birlikte yaşadığı apartmandan ilk kez bir fotoğraf paylaştı. Market alışverişine giden ve dönüşte elinde kese kağıdı ile bir fotoğraf paylaşan Büyüküstün, fotoğrafına 'Paris 01.09.2023' notunu ekledi.

'Lüks Nedir' diye sormuştu: Tuba Büyüküstün Paris'teki eviyle herkesi şaşırttı

Geçtiğimiz günlerde 'Lüks nedir?' diye sorarak sosyal medyayı ikiye bölen oyuncu, mütevazi hayatı ile bir kez daha taktir topladı.

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.