06 Temmuz 2022, Çarşamba 01:07

Magazin dünyasının gözde çifti: Hadise’nin eşi Mehmet Dinçer kimdir, kaç yaşında?

Magazin dünyasının gözde çifti: Hadise’nin eşi Mehmet Dinçer kimdir, kaç yaşında?

Hadise ile sessiz sedasız evlenmesiyle gündemden düşmeyen Mehmet Dinçerler’in adı sık sık magazin dünyasında da yankılanıyor. Magazin dünyasının yeni gözdesi Mehmet Dinçerler’İn özel hayatını ilgiyle takip eden kullanıcılar “Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında?”, “Mehmet Dinçerler nereli, ne iş yapıyor?” sorularına cevap arıyor. İşte Mehmet Dinçerler biyografisi...

Ünlü bir kahve zincirinin Türkiye CEO'su olan Mehmet Dinçerler, magazin dünyasının en merak edilen isimleri arasında yer alıyor.  Hadise ile mutlu halleri ve sosyal medya paylaşımları ilgiyle takip edilen Mehmet Dinçerler, kariyeri ile de dikkat çekiyor. İşte Mehmet Dinçerler'in hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler…

MEHMET DİNÇERLER’İN BİYOGRAFİSİ

Adı: Mehmet Dinçerler

Doğum Tarihi: 23 Ağustos 1988

Doğum Yeri: İstanbul

Boyu: Bilinmiyor

Kilosu: Bilinmiyor

Burcu: Oğlak

Göz rengi: Kahverengi

Babası: Burhan Dinçerler

Annesi: Nezihe Dinçerler

Instagram hesabı: @mehmetdnc

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

Aslen Gaziantepli iş insanı Mehmet Dinçerler, 1988 İsntabul doğumlu. Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğlu.

MEHMET DİNÇERLER NE İŞ YAPIYOR?

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean's Coffees'in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e teslim etti. İş dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilen Mehmet Dinçerler, ünlü bir kahve markasının Türkiye CEO'sudur.

Türkiye'de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmayı başarmıştır.

MEHMET DİNÇERLER KİMİNLE EVLİ?

Mehmet Dinçerler, bir röportajında “Hayatıma girecek kişinin yaşam tarzının bana uyması gerekiyor. Bir kadının duruşuna, zekasına, fikirlerine aşık olurum. Fiziksel ve tensel aşk geçicidir. Sevilmediğimi hissettiğim an giderim. Artık evlenmek istiyor ve bir an önce baba olmanın hayalini kuruyorum.”ifadelerini kullanmıştı.

‘Evlenip baba olmak istiyorum’ diyerek çarpıcı açıklamalarda bulunan Mehmet Dinçerler’in Hadise ile birlikteliği mutlu sona ulaştı. 30 Nisan'da sessiz sedasız kıyılan nikahla Çırağan Sarayı'nda dünya evine girdi. Düğünlerinin ardından Maldivler’e balayına giden çiftin mutlu halleri ve sosyal medya paylaşımları takipçileri tarafından büyük beğeni almaya devam ediyor.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT