2023-03-22 11:23:42 | Son Güncelleme : 2023-03-22 12:25:26

Meedo Şeyma'nın bir dediğini iki etmiyor: Düğünü Avrupa sosyetesinin gözde mekanında yapacak

Şeyma Subaşı ile Mısırlı milyarder Meedo'nun düğünlerine sayılı günler kala düğünle ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. İkinci kez nikah masasına oturacak olan Subaşı'nın düğünün tüm detaylarıyla tek tek ilgilendiği öğrenildi.

Meedo Şeyma'nın bir dediğini iki etmiyor: Düğünü Avrupa sosyetesinin gözde mekanında yapacak

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile bir dargın bir barışık devam eden arkadaşlığını mutlu sona bağlamaya hazırlanan Şeyma Subaşı, düğünün tüm detaylarıyla ilgileniyor. Bir süredir gelinlik provalarını paylaşan Subaşı ve Meedo'nun düğün detayları ortaya çıktı.

3 GÜN 3 GECE DÜĞÜN

Şeyma Subaşı'na sağladığı lüks hayat ile dikkatleri üzerine çeken Meedo, Subaşı'nın yine bir dediğini iki etmiyor. İddialara göre ünlü iş insanı Subaşı'nın isteği üzerine düğünü, Avrupa sosyetesinin gözde mekanlarından biri olan Fas'ın Marakeş şehrinde yapacak. Düğün tarihi ise 5, 6, ve 7 Mayıs tarihlerinde 3 gün 3 gece olarak planlanmış.

Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan ve bir süre önce aboneliğe geçen Şeyma Subaşı, bu konu nedeniyle oldukça eleştirilmişti ancak zekice bir hamle yapan Subaşı'nın şimdiye kadar olan abonelerden tam tamına 12 milyon lira kazandığı iddia edilmişti.

Subaşı sosyal medya hesabından düğün davetiyesini paylaşmayı da ihmal etmedi. Davetiyeyi takipçileriyle paylaşan Subaşı; "Mutluluk bir seçimdir ve ben mutluyum. Bazen onları paylaşırım. Her neyse çok heyecanlıyım" sözlerine yer verdi.

Mavi Kadın