2022-12-03 17:30:30 | Son Güncelleme : 2022-12-03 17:45:13

Mert Aydın'dan eski eşi Merve Boluğur'a ağır sözler

Dün akşam bir mekanda sahne alan Merve Boluğur'un eski eşi Dj Mert Aydın, eski eşi hakkında sert bir ifadede bulundu.

Mert Aydın'dan eski eşi Merve Boluğur'a ağır sözler

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan oyuncu Merve Boluğur, kısa süredir tanıdığı Dj Mert Aydın ile 2 Ekim'de evlenmiş ancak çift evliliklerini aynı evin içinde sadece 40 gün sürdürebilmiş ve 23 Kasım'da boşanmıştı.

Boşandıktan sonra ilk kez kameralara yansıyan Mert Aydın, bir organizasyonun açışında çaldı. 53 gün kağıt üstünde evli kalan Mert Aydın, gazetecilerin sorularını cevapladı ve ekledi; "Boşandıktan sonra ilk kez bir etkinliğe katılıp, çok sevdiğim işimi yaptım."

"GEREKSİZ İNSAN, KONUŞMAYA GEREK YOK"

Mert Aydın, daha sonra; "Bana ne soracağınızı biliyorum. Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum" şeklinde konuştu.

"YÜRÜTEMEDİK"

Boşanmadan sonra avukatı ile adliyeden çıkan Mert Aydın; "Olmadı. Yürütemedik. Merve’ye her şey için çok teşekkür ederim" açıklamalarında bulunmuştu.

"GÜZEL GÜNLERİMİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER"

Merve Boluğur, haklarında çıkan boşanma haberlerinden sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yapmış ve; "Olmadı teşekkürler... Hayat bu... Mert'e de mutluluklar güzel günlerimiz için teşekkürler" mesajını paylaşmıştı.

Ünlü oyuncu daha sonra da sosyal medya hesabı profilinden Aydın soyadını kaldırarak ilk tepkisini göstermişti.

MERVE BOLUĞUR BOŞANMA SİNYALİNİ VERMİŞTİ

Merve Boluğur, sosyal medya hesabından takipçileriyle soru cevap yapmıştı. Burada kendisine sorulan "En çok ders çıkardığın olay?" sorusuna "Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler çoğu... Bundan sonra kimseye büyük iyiliklerde bulunmayacağım" şeklinde verdiği cevapla kafaları karıştırmış ve şaşırtmıştı.

Bu cevabın ardından Boluğur'un bir süredir eşi Mert Aydın ile olan fotoğrafını paylaşmadığı dikkati çekmiş ve ayrılık iddialarını güçlendirmişti.

NİKAHTA SOĞUK RÜZGARLAR

Merve Boluğur ve Mert Aydın'ın düğünleri Fuat Paşa Yalısı'nda yapılmıştı. Nikah merasiminde ise Merve Boluğur’un şahitliğini Behzat Gerçeker, Aslı Hünel ve Bülent Kuş, Mert Aydın’ınkini ise Çetin Yılmaz, Nurettin Doğan ve Murat İşgel yapmıştı.

Çiftin nikâhını Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen kıydı. Modacı Tolga Çam’ın imzasını taşıyan iki gelinlik giyen Merve Boluğur, düğün öncesi sosyal medya hesabında adına ‘Aydın’ soyadını da ekledi. Oyuncu, eşiyle fotoğrafını da “Kocam dedim dedim oldun. Seni çok seviyorum” notuyla paylaşmıştı.

Mavi Kadın