07 Temmuz 2022, Perşembe 13:09

Merve Boloğur gözyaşlarına hakim olamadı!

Merve Boloğur gözyaşlarına hakim olamadı!

Ekranlardan uzak kalmayı tercih ederek müzik çalışması yapan ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Merve Boloğur, Altın Melek 2022 Ödüllerinde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü alınca sosyal medyadan göz yaşları içinde teşekkür ederek mesleğine geri dönme kararını açıkladı.

'Acemi Cadı' dizisiyle yıldızı parlayan çocuk oyunculardan Merve Boloğur daha sonra 'Küçük Sırlar', 'Kuzey Güney' ve 'Muhteşem Yüzyıl' gibi çok izlenen dizilerde oynamıştı ancak bir süredir hiç bir projede yer almayan Boloğur, daha çok sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde adından söz ettiriyor.

Sanat camiasında önemli ödüllerden biri olarak görülen Altın Melek 2022 Ödüllerinde bu yıl "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'' Merve Boloğur'a gitti. Ödül aldığını öğrenen Merve Boloğur, sosyal medya hesabından sevincini şu sözlerle paylaştı.

''BU KADAR MUTLU OLAMAZDIM''

Merve Boloğur teşekkür mesajında göz yaşlarına hakim olamayarak bir fotoğrafını paylaştı ve ''Çok ağlattınız beni hüngür hüngür sağ olun. Kaç senedir dizi yapmama rağmen hala düşünmeniz... Mesleğimi bir daha düşünmeme sebep oldu. Trilyonluk iş gelse manevi olarak bu kadar mutlu olmazdım... Tüm magazin jürisine çok teşekkürler'' açıklamasını yaptı.

Etiketler : merve boloğur

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT