2022-11-23 17:33:38 | Son Güncelleme : 2022-11-23 17:51:41

Merve Boluğur ile Mert Aydın boşandı

2 Ekim'de nikah masasına oturan Merve Boluğur ile Mert Aydın çifti biraz önce İstanbul Beykoz'da görülen mahkeme ile boşandı.

Merve Boluğur ile Mert Aydın boşandı

Büyük bir sevgi ile başlayan Merve Boluğur ve Mert Aydın evliliği 53 gün devam edebildi. Sürekli bir arada ve birbirlerine sevgi gösterileri gösteren çift, önceki hafta ayrılmaya karar vermişti.

Merve Boluğur ve Mert Aydın, anlaşmalı olarak biraz önce boşandı. Beykoz Adliyesi'nde görülen davada sadece 5 dakika sürdü. Çiftin evlilikleri sadece 53 gün sürdü.

"LÜTFEN SORU SORMAYIN"

35 yaşındaki oyuncu Merve Boluğur duruşmaya babası Erdoğan Boluğur ile geldi. Çıkışta kendisine sorulan soruları yanıtsız bırakan oyuncu; ''Yanımda babam var lütfen soru sormayın, rahatsız kendisi'' ifadelerinde bulundu.

"YÜRÜTEMEDİK"

Mert Aydın ise duruşma salonundan avukatı ile beraber çıkarken ''Olmadı. Yürütemedik. Merve’ye her şey için çok teşekkür ederim'' açıklamasında bulundu.

"GÜZEL GÜNLERİMİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER"

Merve Boluğur ise boşanma haberlerinin ayyuka çıkmasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı;
"Olmadı teşekkürler... Hayat bu... Mert'e de mutluluklar güzel günlerimiz için teşekkürler" 

Oyuncu daha sonra sosyal medya hesabından 'Aydın' soyadını sildi.

MERVE BOLUĞUR BOŞANMA SİNYALİNİ VERMİŞTİ

Son olarak uzun zamandır ekranlarda olmayan oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyordu. Boluğur; "En çok ders çıkardığın olay?" sorusuna "Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler çoğu... Bundan sonra kimseye büyük iyiliklerde bulunmayacağım" cevabını vermişti.

Daha sonra yaptığı paylaşımlarda eşine yer vermeyen Merve Boluğur'un bu davranışı da ayrılık haberlerini güçlendirmişti.

Boluğur ardından alyansını çıkarttı.

NİKAHTA SOĞUK RÜZGAR ESTİ

Merve Boluğur ve Mert Aydın'ın düğünleri Fuat Paşa Yalısı'nda yapılmıştı. Nikah merasiminde ise Merve Boluğur’un şahitliğini Behzat Gerçeker, Aslı Hünel ve Bülent Kuş, Mert Aydın’ınkini ise Çetin Yılmaz, Nurettin Doğan ve Murat İşgel yapmıştı.

Çiftin nikâhını Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen kıydı. Modacı Tolga Çam’ın imzasını taşıyan iki gelinlik giyen Merve Boluğur, düğün öncesi sosyal medya hesabında adına ‘Aydın’ soyadını da ekledi. Oyuncu, eşiyle fotoğrafını da “Kocam dedim dedim oldun. Seni çok seviyorum” notuyla paylaşmıştı.

ASLI HÜNEL 10 TAM ALTIN TAKMIŞTI

Merve Boluğur'un nikah şahitliğini yapan ve aynı zamanda Boluğur'un yakın arkadaşlarından biri olan şarkıcı Aslı Hünel, düğün hediyesi olarak 10 tam altın takmıştı. Altınların toplam değerinin 65 bin lira olduğu tahmin ediliyor.

Mavi Kadın