06 Temmuz 2022, Çarşamba 00:25

Minyon güzel Bahar Şahin kimdir? Kaç yaşındadır? Boyu ve kilosu nedir?

Minyon güzel Bahar Şahin kimdir? Kaç yaşındadır? Boyu ve kilosu nedir?

Güzel oyuncu Bahar Şahin, FOX TV’de yayımlanan “Gülümse Kaderine” dizisi ile ekranlara geri döndü! Son yılların çok konuşulan ve sevilen oyuncularından olan Bahar Şahin kimdir? İşte detaylar...

Bahar Şahin 4 Mayıs 1997 Ankara doğumlu Türk kadın oyuncudur. TV ekranlarına ilk çıkışı, başrolünü Keremcem ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı “O Hayat Benim” dizisinde Müge karakteri ile oldu. Şahin bekardır ve çocuğu yoktur.

BAHAR ŞAHİN’İN BİYOGRAFİSİ

Adı: Bahar Şahin

Doğum Tarihi: 4 Mayıs 1997

Doğum Yeri: Ankara

Boyu: 1.60

Kilosu: 48

Burcu: Boğaz

Göz Rengi: Yeşil

Saç rengi: Karamel ve çikolata tonları

Medeni Durumu: Bekar

Kardeşleri: 1 abisi var

Instagram hesabı: @baharsahiin

BAHAR ŞAHİN KİMDİR?

Bahar Şahin 26 Mayıs 1997 Ankara doğumludur. Ailesi Artvinli olan Şahin, 14 yaşında anne ve babasının boşanmasının ardından İstanbul’a gelmiştir. İstanbul’da eğitim ve öğretimini tamamlayan Şahin, ilkokul yıllarında okulun tiyatro ekiplerine katılmıştır. Daha sonra Ankara Altındağ Gençlik Merkez’inde tiyatro ekibine dahil olmuştur.

Bahar Şahin İstanbul’da ailesiyle çıkmış olduğu akşam yemeğinde yapımcı Arzu Eğmirile tanıştı. Bu tanışıklık sayesinde “O Hayat Benim” dizisinin yönetmenlerinden Merve Girgin ile tanışıp, “O Hayat Benim” dizisiyle oyunculuğa başladı. İlk dizisinin ardından “Yol Arkadaşım” “Yol Arkadaşım 2”, “İyi Oyun” filmlerinde ve “Lise Devriyesi” ve “Servet” dizilerinde oyunculuk yapmıştır. Daha sonra, 2019-2020 yılları arasında “Zalim İstanbul” dizisinde Ceren karakteriyle rol almıştır. Bahar Şahin, 2019 yılında 2. Uluslararası İzmir Film Festivalinde “Umut Vaat Eden Oyuncu” ödülünü kazanmıştır. Şahin, en son 2020 yılında “Zalim İstanbul” dizisinde rol almıştı.

BAHAR ŞAHİN’İN RÖPORTAJLARINDAN KESİTLER

KİŞİLİK ÖZELLİKLERİNİZ NELERDİR?

Neşeli, sevdiklerine bağlı, evcimen aynı zamanda inatçı ve sabırsız biriyim.  Benim de hırsım var ama kimseye zarar verecek kadar değil. Zararı olursa da kendime olur. Biri benim canımı yaktığında bile karşılık vermem giderim, kendi kendimi üzerim

OYUNCULUK HARİÇ NASIL VAKİT GEÇİRİRSİNİZ?

Set programımız oldukça yoğun. Bu sebeple çalışmadığım günlerde genellikle evimde olmayı tercih ediyorum. Evde kendi dünyamı, yalnızlığımı çok severim. Film izlerim ve yemek yapmaktan büyük keyif alırım.

AŞK ve AŞIK OLMA HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Aşık olunca kendimi dünyanın en mutlu insanı hissediyorum. Aslında ben aşık olma duygusuna aşık bir insanım. Aşkın bir kere yaşandığını söyleyenlere de katılmıyorum. Beni için aşk, her defasında daha fazlasını yaşamak ve hissetmektir. En kısa zamanda aşık olmayı diliyorum.

OYUNCULUK SERÜVENİ NASIL BAŞLADI?

Ailecek gittiğimiz bir akşam yemeğinde yapımcı Arzu Eğmir ile tanışmamız hayatımı değiştirdi. Arzu Eğmir beni Yönetmen Merve Girgin ile tanıştırdıktan sonra ‘O Hayat Benim’ kadrosuna dahil oldum.

BAHAR ŞAHİN’İN ROL ALDIĞI DİZİLER

  1. O Hayat Benim: Müge Atahan
  2. Lise Devriyesi: Işıl Yılmaz
  3. Kayıt Dışı: İnci
  4. Servet: Ferah Feza
  5. Zalim İstanbul: Ceren Yılmaz Karaçay

BAHAR ŞAHİN’İN ROL ALDIĞI DİZİLER FİLMLER

  1. Yol Arkadaşım: Cemre
  2. Yol Arkadaşım 2: Cemre
  3. İyi Oyun: Naz
  4. Oha Diyorum: Bahar
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT