29 Kasım 2021, Pazartesi 12:21

Modayı takip edebileceğiniz 10 kadın Instagram hesabı

Modayı takip edebileceğiniz 10 kadın Instagram hesabı

Günümüzde birçok kadın instagram platformunda, modaya uygun giyim paylaşımları yapmaktadır. Bilhassa son dönemlerde kendine has giyim tarzı ve tesettüre uygun giyim stilleriyle dikkat çeken birçok blogger bulunur. Modayı takip eden instagram kullanıcılarının en çok beğendiği 10 kadın blogger hesabını sizler için derledik;

İnstagram’da Giyim Tazrıyla Beğenilen 10 Kadın Blogger

1) feyzahakyemez

İnstagram’da muhafazakar giyim stiliyle en çok beğenilen bloggerlardan biridir. Tesettür modasını ilgiyle takip eden Feyza Hakyemez, yaptığı tesettür kombinleri ile oldukça beğeni topluyor. Feyza Hakyemez “feyzahakyemez” isimli instagram hesabında; moda, cilt bakımı, kombin önerileri ve günlük yaşantısından anlarını 1 milyon takipçisi ile paylaşmaktadır.

Instagram - @feyzahakyemez

2) modatutkusu

Üniversitede İşletme bölümünden mezun Yasemin Özgün bir süre kendi mesleği üzerinde yöneticilik yapmıştır. Daha sonra kendi mesleğinde çalışmayı bırakıp moda okuluna gitmiştir. Moda okulunda 2 sene kadar eğitim gördükten sonra Instagram'da “modatutkusu” isimli hesap açmış ve ardından kendi markalsını kurmuştur. İnstagram’da 826 bin takipçilsine moda bloggerlığı, stil danışmanlığı gibi çeşitli konularda paylaşım yapmaktadır.

Instagram - @modatutkusu

3) billursaatci

Billur Saatçi, birçok marka ile birlikte çalışmaktadır. İnstagram’da giyim tarzı ile beğenilen Billur Saatçi, yaptığı kıyafet paylaşımları ile oldukça ilgi topluyor. İnstagram’ ın sevilen moda bloggerı Billur Saatçi 152 bin takipçlik instagrm hesabında moda ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır.

Instagram - @billusaatci

4) rimelaskina

Hem vlogger hem de blogger olan Hilal Kaplan instagram ve youtube hesabında “rimelaskina” isimli kullanıcı adına sahiptir. İnstagram hesabında tesettür giyime dair paylaşımları ile tesettür modasını takip edebileceğiniz hesaplar arasındadır. 479 bin takipçisi olan Hilal Kaplan, yaptığı paylaşımlarla  geniş bir kesime hitap etmektedir.

Instagram - @rimelaskina

5) zeynepkradeniz

İnstagram’ın sevilen moda bloggerlarından olan Zeynep Karadeniz, giyim tarzı ile oldukça sevilmektedir. İnstagram’da muhafazakar modanın başında gelen genç isimlerdendir. 295 bin takipçisi olan hesabında, tesettür giyime uygun kombin paylaşımları yapmaktadır.

Instagram - @zeynepkaradeniz

6) cocobolinho

İnstagram’da oldukça geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Gülnihal Eren, “cocobolinho” kullanıcı adına sahiptir. Modaya uygun giyim tarzı ile dikkat çekici bloggerlar arasında yer alır. Aynı zamanda seyahat etmeyi, gezmeyi seven Gülnihal Eren, seyahatte yapılabilecek kombin tavsiyeleri vermektedir. İnstagram’da 639 bin takipçisine kendine özgü giyim tarzını paylaşmaktadır.

Instagram - @cocobolinho

7) ebrusevertrk

İnstagram’ın sevilen bloggerı Ebru Sever Türkü marka danışmanlığı, moda tasarımı, stil danışmanlığı gibi birçok alanda paylaşımlarda bulunmaktadır. Kendi tasarımları ile tesettür kombin önerileri yapmakta ve instagramda  771 bin takipçisine tesettüre uygun giyim tarzını paylaşmaktadır.

Instagram - @ebrusevertrk

8) gamzebiran

Gamze Biran, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme Mühendisliği okumuştur. Daha sonra modaya olan tutkusu ve ilgisi ile birlikte kendine moda bloğu açmıştır. Büyük markalarlar ile işbirliği yapan Gamze Biran 179 bin takipçilik instagram hesabında modaya uygun giyim paylaşımları yapmaktadır.

Instagram - @gamzebiran

9) nilerturk

İstanbul Üniversitesi’nde Sinema bölümünden mezun olan Nil Ertürk kendi mesleği yerine moda ile ilgilenmeyi tercih etmiştir. Büyük bir markanın reklam filminde moda asitanlığı yapmış ve daha sonra kendi moda hesabını açmıştır. Dünya genelinde en iyi 100 moda bloğu arasında yer alan Nil Ertürk, 119 bin takipçisi olan hesabında moda paylaşımları yapmaktadır.

Instagram - @nilerturk

10) styleboom

Burçin Ünal’da kendi mesleğini bir kenara bırakıp moda ile ilgilenen instagram blogerları arasındadır. İnstagram’da “styleboom” isimli hesabında 118 bin takipçisine , moda ve güzelliğe dair paylaşımlar yapmaktadır.

Instagram - @styleboom

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT