29 Kasım 2021, Pazartesi 11:19

Mor Şampuan Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları Nasıldır

Mor Şampuan Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları Nasıldır

Mor şampuan etkili formülü sayesinde boyalı saçlarda sonradan oluşan kızıllığı ve turunculaşmayı giderir. Genellikle saçını açık sarı, platin veya gri gibi renklere boyayan kişiler mor şampuan tercih ederler. Bu renk boyalar saçlarda ton farkına neden olduğundan mor şampuan renk yansımalarını ortadan kaldırmayı vaat eder. Yazımızın devamında saçına mor şampuan kullanan kişilerin olumlu ve olumsuz yorumlarına yer verdik.

Mor Şampuan Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Görüşleri

Mor şampuanı haftada 1 kere kullanıyorum. Kullanmaya başladığımdan beri saç rengim çok güzel oldu ve dikkat çekmeye başladı. Hatta saç rengimi beğenip soranlar oldu.

Orta kumral tonlarında saçlarımda ilerleyen süreçte kızıl yansımalar meydana geldi. Bu yansımaları gidermek için Elseve mor şampuan kullanmaya başladım. Şampuanın üzerindeki tüm talimatlara uymama rağmen saçlarım daha çok turuncuya döndü. Aynı zamanda saçlarım çok döküldü hiç memnun kalmadım.

Urban mor şampuanını ilk defa kullanıyorum. Saçlarımdaki sarı tonlar daha parlak bir hale geldi ve turuncu saç yansımaları gitti. Çok memnun kaldım.

Mor şampuanın kokusunu çok beğeniyorum. Ancak saçların daha çok kurumasına neden olduğunu ve etkisinin çabuk geçtiğin düşünüyorum.

Elseve mor şampuanını saçlarıma uygularken eldiven taktım ve yaklaşık 5 dakika masaj yaparak uyguladım. İlk kullanımda turuncumsu renk yansımaları gitti, ve saçlarımdaki renk tonu eşitlendi. Aynı zamanda kokusunuda çok beğendım.

Mor şampuanı 2. defa kullanmaktayım. Saçlarımda avuç avuç dökülmeler meydana geldi. Bu yüzden kullanmıyorum.

Urban mor şampuanı haftada 1 defa kullanıyorum. Kullanmaya başladığımdan beri saçlarım yumuşacık ve çok güzel kokuyor. Aynı zamanda saçlarıma hacim kattı. Saçlarımın aralarında oluşan turuncuları giderdi çok memnun kaldım.

Saçlarıma mor şampuan kullandım ve hiçbir değişiklik yapmadı. Aynı zamanda saçlarımı inceltti ve yanmış gibi bir görüntü oluştu. Oysa mor şampuanı saçımdan 1 dakikadan fazla bile tutmadım, hiç memnun kalmadım.

Saçlarımı sürekli kumral renge boyuyorum. Her boyama işleminden yaklaşık 2 hafta sonra kızıllık oluşuyordu. Mor şampuan kullanmaya başladım ve bu renk yansımaları gitti ve aynı zamanda saçıma parlaklık kazandırdı.

Saçlarıma ilk defa Elseve mor şampuan kullandım ve saçlarım sertleşti. Memnun kalmadım sanırım başka bir marka deneyeceğim.  

Urban mor şampuanı iki defa kullandım. Saçlarımdaki renk tonu eşitlendi ve şahane oldu. Saç boyam aktığı için sarı ton biraz açık renkte gözüküyordu mor şampuanı kullanınca koyulaştı ve kumral gibi bir etki yaptı. Memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

Mor şampuanı ilk defa kullanmama rağmen saçlarımı yıprattı. Güzel bir etki bırakmadı oysa şampuanı sadece 2 dakika bekletmiştim. Memnun kalmadım.

Saçlarımı platin tonunda boyattım ve saç uçlarımda yıpranmalar meydana geldi. Boya saçlarımı sertleştirdi ve saçımı yıkadıkça turunculaşmalar oluştu. Bende Urban mor şampuanı kullanmaya karar verdim ve gerçekten çok memnun kaldım. İlk kullanımımda renk tonum istediğim gibi oldu ve saçlarımda ki sertlik giderek yumuşacık oldu. Herkese tavsiye ederim.

Mor şampuan kullandığımdan beri saçlarım çok kötü oldu. Saçlarımı sertleştirdi ve keçe gibi yaptı.

Urban mor şampuanını ilk kez kullanıyorum ve saçıma çok güzel etkileri oldu. Başta saçımdaki kızıllığı giderdi ve çok daha güzel bir ton oldu. Kokusunu çok beğendim ve saçlarımı yumuşacık yaptı.

Saçlarımda ara ara turuncumsu renk yansımaları vardı. Urban mor şampuanı saçımdaki turunculukları gidermek için kullanmaya başladım ve ne yazık ki hiç işe yaramadı. Aksine tüm saçım turuncu renk oldu. Evet saç renk tonumu eşitledi ancak turuncu yaparak eşitledi. Bu yüzden memnun kalmadım.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT