10 Ağustos 2022, Çarşamba 04:54

Müge Anlı’nın canlı yayında aradığı Batuhan Yiğit ölü bulundu

Müge Anlı’nın canlı yayında aradığı Batuhan Yiğit ölü bulundu

Müge Anlı, bir süredir arama çalışmalarının yürütüldüğü Batuhan Yiğit’i programı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında ölü olarak bulmuştu. Ünlü gazeteci Batuhan Yiğit’in son konuşmasını ortaya çıkardı. Batuhan’ın bir sırrı olduğu ortaya çıktı

İstanbul’da hemşirelik yapmaya başlayacak olan ve Denizli’de arkadaşlarıyla birlikte dışarı çıktığı 30 Aralık 2021 gününden beri kayıp olan Batuhan Yiğit’ten Müge Anlı İle Tatlı Sert programında kötü haber geldi. 

23 yaşındaki Batuhan Yiğit, Denizli’nin Pamukkale ilçesinin Karşıyaka Mahallesinde bulunan 100. Yıl Atatürk Ormanı 'nındaki dere yatağında ölü olarak bulundu. Batuhan’ın ailesi ve arkadaşları bu haberle yıkıldı.  Batuhan Yiğit’in ablası Buket Yiğit, acı haberi aldıktan sonra yaptığı açıklamada kardeşiyle son konuşmasında Batuhan Yiğit’in çok üzgün olduğunu ifade etti ve ekledi:

"En son konuştuğumuzda biraz üzgün gibiydi. Neden üzgün olduğunu sorduğumda üniversiteden Kemal diye bir arkadaşıyla aralarının bozuk olduğunu ve ona bir sırrını verdiğini söyledi ama Kemal de Batuhan'a sırrını kız arkadaşına söylerim diye tehdit etmiş. O yüzden bundan sonra kimseye sırrımı vermeyeceğim demişti. Ben o sırrın ne olduğunu sorduğumda bana da anlatmak istemedi."

ÜZERİNDE İNTİHAR MEKTUBU BULUNMUŞTU

23 yaşındaki hemşire Batuhan Yiğit’in iş için İstanbul’a gelmek üzereyken ölü bulunması üzerine, inceleme başlatıldı. Üzerinden intihar mektubu çıkan Yiğit şu sözleri yazmıştı: ‘’İstanbul’a tayinim çıktığı için çok mutsuzum. Yaşamak istemiyorum bu nedenle uzun zamandır kendime zarar vermeyi düşünüyorum’’

ARKADAŞLARI İNTİHAR MEKTUBUNA İNANMADI

Kendisini yakından tanıyan arkadaşları, Batuhan Yiğit’in intihar ettiğine inanmadıklarını ifade etti. İşte arkadaşlarından Batuhan için söyledikleri sözler:

"İntihar mektubunu ona zorla yazdırdılar, Batuhan öyle bir şey yapmadı."

"Batuhan canına kıyamaz. Çünkü kendi elinin üzerinden damar yolu bile açtırmazdı. Yanında kesici bir alet taşımaz, bir insanın yanında neden falçata taşısın. İntihar mektubunu ona zorla yazdırdılar, Batuhan öyle bir şey yapmadı. Burada bir ara yol çalışması vardı, kargolar gelmiyormuş. Tekin olmayan yerler var, oradan hayatta geçmezdi, korkardı. Perişan olduk hepimiz"

Batuhan Yiğit, geçtiğimiz gün abisi tarafından boğazı ve bilekleri kesilmiş olarak Denizli’deki kurumuş dere yatağında ölü olarak bulunmuştu.
 

Etiketler : müge anlı canlı yayın izle müge anlı müge anlı kaç yaşında

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT