Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2022-10-31 18:30:51 | Son Güncelleme : 2022-10-31 18:45:12

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu ilk kez yan yana görüntülendi

Google News

Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenerek herkesi şaşkına çeviren Müge Anlı, eşi ile ilk kez katıldığı bir davette görüntülendi. Herkesi heyecanlandıran görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu.

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu ilk kez yan yana görüntülendi

Ünlü televizyoncu Müge Anlı, yıllardır yaptığı programla adından söz ettirmeyi başaran isimlerden biri. Başarılı bir yapıma imza atan ünlü isim geçtiğimiz sezon sonunda verdiği evlilik haberiyle gündeme oturmuştu. O günden sonra sık sık özel hayatıyla konuşulan usta gazeteci sır gibi sakladığı eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ilk kez dün akşam katıldıkları bir davette ortaya çıktı. 

Geçtiğimiz haziran ayında nikah masasına oturarak basına görüntü sızmaması için özel çaba harcayan ikili, başarılı olmuş ve basına yansıyan tek bir kare uzaktan çekilmiş fotoğraf dışında hiç görüntü vermemişti. 

İlk kez dün akşam karı koca birlikte bir organizasyona katılan Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu, kameralara böyle yansıdı.

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu ilk kez yan yana görüntülendi

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı Yüzbaşıoğlu 19 Aralık 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6'da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve ATV gibi kanallarda devam etti. 2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D'de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Uzun yıllar Vatan Gazetesi'nin magazin müdürlüğünü üstlendi. 2008 yılında Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve ATV'de yayımlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi. 2019 yılında ATV'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz tatilindeyken Güven Bana isimli bilgi yarışmasını sundu.

Kaynak : Mavi Kadın
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.