Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müge Anlı'dan hapishanedeki Dilan Polat'a gönderme

Mavikadin>Magazin>Müge Anlı'dan hapishanedeki Dilan Polat'a gönderme

Kara para aklamak, vergi kaçırmak gibi suçlamalarla tutuklanan Dilan Polat ve ailesiyle ilgili her geçen gün yeni detaylar ortaya çıkıyor. Ünlü isimlerden de yorumlar gelmeye devam ediyor. Müge Anlı da canlı yayındaki sözleriyle gündem oldu. İzleyiciler, Müge Anlı'nın çıkışı karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Sosyal medyada paylaştığı tartışmalı videolarla tepki çeken ve ardından hakkında soruşturma başlatılan Dilan Polat ve Engin Polat çiftiyle ilgili soruşturma sürerken, Müge Anlı canlı yayında Dilan Polat hakkında konuştu. 

MÜGE ANLI'DA  ALTINLARIN SAHİBİ ARANDI

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Behsat Canpolat adlı bir kişi, camide buldukları altınların sahiplerini bulması için Müge Anlı'dan yardım talep etti.

Ünlü gazeteci Müge Anlı, vatandaşları bu konuda dikkatli olmaları konusunda uyararak, sosyal medyada altınlarıyla şov yapan ve hatta altın tozu kahve içen Dilan Polat'a ağır bir göndermede bulundu.

Müge Anlı'dan hapishanedeki Dilan Polat'a gönderme

MÜGE ANLI'DAN DİLAN POLAT'A GÖNDERME

Altınlarını bulması için yardım isteyen Canpolat'a öğüt veren Müge Anlı, "Aslında emanet şeyler takılmaz ama dikkat çeksin diye taktım. Çok da hoşuma gitti. Anne ben de istiyorum böyle. Bana da yap. Gerçi en son bu altınlarını gösterenlerin sonu belli oldu yani. Ben dedim ama yapmayın dedim. Dinlemiyorsunuz ki beni! Benim dediğimi dinleyin! Ben bir şey söylüyorsam, boşa söylemiyorum." sözleriyle Dilan Polat'a gönderme yaptı.

Dilan Polat daha önce altın tozlu kahve içmesi ve hatta altın çaydanlığı ile halkın tepkisini çekmişti. Bununla da yetinmeyen Polat'ın arabasını bile altın ile kaplatmak istediği ortaya çıktı.

Müge Anlı'dan hapishanedeki Dilan Polat'a gönderme

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...