12 Ağustos 2022, Cuma 08:36

Murat Dalkılıç eski eşi Merve Boluğur hakkında basın açıklaması yaptı!

Murat Dalkılıç eski eşi Merve Boluğur hakkında basın açıklaması yaptı!

Şarkıcı Murat Dalkılıç, eski eşi Merve Boluğur hakkında ilk kez bir açıklama yaptı. Merve Boluğur'un son zamanlardaki farklı davranışlarının sebebi olarak Murat Dalkılıç'ın gösterilmesi üzerine Dalkılıç daha fazla dayanamadı ve sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

Şarkıcı Murat Dalkılıç ve oyuncu Merve Boluğur, 24 Ağustos 2015 tarihinde görkemli bir düğünle dünya evine girmişti. Ünlü ikili, birinci evlilik yıl dönümlerini kutlayacakları 2016 yılında ayrılık haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Beykoz'da görülen boşanma davasında ünlü çift tek celsede anlaşmalı olarak ayrıldı.

AYRILIK AÇIKLAMASI MURAT DALKILIÇ'TAN GELMİŞTİ

Şarkıcı, yaptığı açıklamada "Yıllardır büyük bir aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur'la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık. Sevgi ve saygı çerçevesinde vermiş olduğumuz bu kararımız yüzünden yaşadığımız hassas dönemde, herkesin saygıyla yaklaşmasını önemle rica ediyoruz. Ayrılma sebebi olarak gösterilen negatif söylemlerin bu olayla hiçbir alakası yoktur, ayrılık kararımız her ilişkide yaşadığımız sorunların evlilik kurumumuza zarar vermeye başlaması sonucu ortaya çıkmıştır. Bana yaşattığı yüzlerce mutlu gün için minnetle teşekkür ederim..." ifadelerine yer vermişti.

''MURAT'TAN SONRA KENDİNİ TOPARLAYAMADI"

Yaşanan bu boşanmanın ardından Merve Boluğur sessizliğe bürünmüş ve ekranlardan aylarca uzak kalmıştı. Daha sonra gazetecilerle yaptığı bir söyleşi sırasında boşanma sonrası psikolojik destek aldığını itiraf etmişti. Merve Boluğur'un son zamanlarda yaptığı açıklamalar ve basına yansıyan davranışları ''Murat’tan sonra kendini toparlayamadı" ve "Bu kız delirdi" şeklinde yorumlar yapılmasına neden olmuştu. Bu nedenle sık sık eleştirilen ve binlerce mesaj alan Murat Dalkılıç daha fazla dayanamadı ve sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

"HANGİ HAKLA 'BU KIZ DELİRDİ' YAZIYORSUNUZ!"

Murat Dalkılıç bir sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Açıklamada şu sözlere yer verdi:

''Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve'nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasına hangi hakla "Bu kız delirdi" etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız! Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum!''

"YÜZLERCE NEFRET DOLU MESAJLAR GELDİ"

Bu atıflarınızın benimle olan ilişkisine gelince; ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum... Hiçbir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım... Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar... Şimdi yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz gibi yaşayalım...

Murat...

Etiketler : murat dalkılıç merve boluğur

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT