2022-11-22 22:28:54 | Son Güncelleme : 2022-11-22 22:51:04

Nazmi Sunal'ın kızından inanılmaz iddia

Önceki hafta hayatını kaybeden şarkıcı Zeliha Sunal'ın eşi Nazmi Sunal'ın kızı pek çok ünlü ismin menajeri Arsevi Yeter, yaptığı paylaşımla gündem oldu.

Nazmi Sunal'ın kızından inanılmaz iddia

Zeliha Sunal'ın geçtiğimiz hafta kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nazmi Sunal'in menajer kızı Arsevi Yeter, sosyal medya hesabından yaptığı babasının cenazesine sarhoş gelen ünlü isim ile bağlarını kopardıklarını açıkladı. Bunun üzerine geçtiğimiz haftalarda sahneye sarhoş çıktığı iddia edilen Tuğba Özerk'e çevrildi. 

Karı koca, birçok ünlü ismin menajerliğini yapan Arsevi Yeter ve Murat Yeter çiftinden Arsevi Yeter, gecenin geç vaktinde sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

"ŞARKICIYLA ÇALIŞMADIĞIMI BİLGİLERİNİZE SUNARIM"

''Babamın cenazesine alkollü gelip yaptığı aşırı davranışlar nedeniyle. Gerek hafta sonu sağlığı bahanesi ile işi iptal ettirip yalan söylemesi nedeniyle. Hem mekan çalışanları ve hem müzisyenlerin zor durumda kalmasını sağlaması nedeniyle. Hasta olduğuna üzülürken aynı gece bir gece kulübünde eğlenirken çektiği videoları bana gönderen şarkıcı ile çalışmadığımı bilgilerinize sunarım.''

TAKİBİ BIRAKTI, MENAJERLİK BİLGİSİNİ SİLDİ!

Arsevi Yeter, Tuğba Özerk'in menajeriydi. Yeter'in bu açıklamasından sonra menajerlik yaptığı ünlü isimler akıllara geldi. Bunlar arasında Tuğba Özerk, sosyal medya hesabının bilgi kısmından menajerlik bilgilerini kaldırınca gözler kendisine çevrildi. 

'SARHOŞ ÇIKTI' İDDİASI!

Tüm bu olanlarla birlikte geçtiğimiz yeni yıla gecesinde sahneye çıkan Tuğba Özerk'in şarkılarını söylerken yaptığı ilginç davranışlar anlaşılamamış ve şarkıcının geceye alkollü olarak çıktığı iddia edilmişti. Hatta ilerleyen saatlerde şarkıcı, vokalistiyle birlikte sahnede düşmüş ve gündem olmuştu.

"KABULLENMEKTE ZORLANIYORUM!"

Ünlü isim, yaşanan bu olayın üzerine şunları söylemişti;
''Bir süredir mücadele ettiğim, herkesle paylaşmadığım, hatta kendimle bile zaman zaman kabullenmekte zorlandığım hipofiz bezi makroadenomu tanısı konulan bir hastalıkla mücadele etmekteyim. Bu tümör nedeniyle görme alanı bozuklukları, bilişsel bozukluk riski altında bir hayatım var.

HİPOFİZ BEZİ MAKROADENOMU SENDROMU NEDİR?

Makroadenom, hipofiz bezinde bulunan 10 mm'den büyük iyi huylu ur anlamına gelmektedir. Genellikle büyürler ve en yakındaki beyin dokularına baskı yaparak, vücudun o bölümde bulunan fonksiyonlarını olumsuz olarak etkilerler. Örneğin, yürüme bozukluğu, baş dönmesi, konuşma güçlüğü gibi.

Tedavisi cerrahi müdahaledir. Tümör alınarak, bulunduğu bölge mühürlenir. Genellikle operasyon, burun deliklerinden girerek yapılır. Mikro kameralar ile deliklerden tümöre ulaşılır.

 

Mavi Kadın