Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Nejat İşler'den hastaneye kaldırıldığı iddialarına jet cevap: ’İşimdeyim, gücümdeyim’

Mavi Kadın>Magazin>Nejat İşler'den hastaneye kaldırıldığı iddialarına jet cevap: ’İşimdeyim, gücümdeyim’

Geçtiğimiz yıllarda alkol tedavileriyle gündeme gelen ünlü oyuncu Nejat İşler’in yeniden hastaneye kaldırıldığı ve tedavi gördüğü yönündeki iddialara ünlü oyuncudan jet cevap geldi. İşler, cevabı sosyal medya hesabından bir paylaşımla verdi.

Nejat İşler 2014 yılında tedavi görmüş, kısa sürede toparlanıp setlere geri dönmüştü.
Nejat İşler 2014 yılında tedavi görmüş, kısa sürede toparlanıp setlere geri dönmüştü.

Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Aile’ dizisinde yer alan ve Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ gibi sevilen oyuncularla başrolü paylaşan oyuncu Nejat İşler’in hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. İddialar sosyal medyada çığ gibi büyüdü. Ünlü isim bu söylentileri paylaştığı bir görselle çürüttü.

HASTANEDE GÖRÜLDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ

Bazı internet sitelerinde yayılan bir haberde Nejat İşler’in geçmişte yaşadığı sağlık sorunlarının tekrarladığı yönünde ifadeler yer aldı. Ünlü oyuncu 2014 yılında septik şok nedeniyle ciddi bir mücadele vermiş, tedavi görmüştü. Oyuncunun yeniden hastaneye kaldırıldığı iddiası gündemde bomba etkisine neden oldu.

Nejat İşler'den hastaneye kaldırıldığı iddialarına jet cevap: ’İşimdeyim, gücümdeyim’

Turkiyegazetesi.com.tr’de yer alan habere göre; farklı sitelerde çıkan haberlerde, ‘Nejat İşler’in, pazartesi günü Nişantaşı'ndaki bir hastanede yeniden tedavi altına alındığı, tedavisinin hastanede devam ettiği ve ne zaman taburcu edileceği konusunda bir açıklama yapılmadığı’ ifade edildi. Ancak bu iddia, Nejat İşler’in kendisi tarafından bir paylaşımla yalanlanmış oldu.

KANIT NİTELİĞİNDE PAYLAŞIM

Sosyal medyada yayılan ‘hastaneye kaldırıldı’ iddialarına son noktayı İşler koydu. Ünlü oyuncu çıkan haberleri hikaye paylaşımıyla yalanladı. Yer aldığı ‘Zaferin Rengi’ setinden bir hikaye paylaşımı yapan oyuncu, fotoğrafın üzerine “İşimdeyim gücümdeyim” notunu ekledi.

Nejat İşler'den hastaneye kaldırıldığı iddialarına jet cevap: ’İşimdeyim, gücümdeyim’

HASTANEDE ÜÇ AYLIK TEDAVİ SÜRECİ GEÇİRMİŞTİ

Nejat İşler, sağlık sorunları nedeniyle 2014 yılında bir hayli zor günler geçirmişti. Akciğer enfeksiyonu ve septik şok nedeniyle üç ay hastanede tedavi görmesinin ardından taburcu edilen İşler’in el parmaklarından bazıları kesilmek zorunda kalınmıştı. Oyuncu kısa sürede toparlanarak oyunculuk kariyerine geri dönmüştü.

Kaynak : Haber Merkezi, turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...