2022-09-29 15:10:48 | Son Güncelleme : 2022-09-29 16:00:23

Netflix Türkiye’ye Ekim ayında neler geliyor? İşte yeni sezonun iddialı dizi ve filmleri…

Dünyanın 1 numaralı dizi ve film platformu Netflix, Ekim 2022 içerik kütüphanesine ekleyeceği yapımları paylaştı. Netflix Ekim ayında abonelerini birbirinden başarılı filmler ve dizilerle buluşturacak. Peki, Ekim ayı Netflix programlarında ne var? Hangi yayınlar ekrana gelecek? Detaylar haberimizde.

Netflix, Ekim ayında seyirciyle buluşacak film, dizi ve belgesellerin yayın tarihlerini duyurdu.
Netflix, Ekim ayında seyirciyle buluşacak film, dizi ve belgesellerin yayın tarihlerini duyurdu.

Netflix’in her ay güncellediği içerik takvimini açıkladı. Dijital yayın devi bu ay Andropoz, The Midnight Club, Guillermo Del Toro's Cabinet Of Curiosities ve daha birçok yapıma ev sahipliği yapacak. Bakalım Ekim ayında hangi dizi, film ve belgeseller gösterime girecek? İşte, Netflix Türkiye’nin Ekim 2022 programı…

NETFLİX EKİM 2022 TAKVİMİ

Ekim’de Netflix ekranlarına gelecek içeriklerin listesi şöyle:

ANDROPOZ (YENİ DİZİ) 7 EKİM

Yusuf’un orta yaş bunalımının etkisiyle kendinden başlayarak yaşadığı değişim hikayesini anlatıyor. babası Yusuf, 50 yaşını geçince dış görünüşünü ve yaşam tarzını değiştirmek ister. Saçını boyamakla başlayan bu masum değişim rüzgârının, adrenalin dolu bir kasırgaya dönüşmesi ise fazla zaman almayacaktır.

THE MİDNİGHT CLUB (YENİ DİZİ- KORKU)7EKİM

Ölümcül hastalıklardan muzdarip gençlerin kaldığı yurtta, sekiz hasta her gece yarısı bir araya gelerek birbirlerine korkunç hikayeler anlatır ve aralarında anlaşma yaparlar. İlk ölen, öteki dünyadan bir işaret gönderecektir.

CİCİ (DRAM) 27 EKİM

1980’li yıllarda yaşadıkları acı kayıp üzerine büyük şehre göç etme kararı alan aile, 30 yıl sonra evlerinde buluşur. Geçmişin izlerini taşıyan çiftlik evine sırlar ortaya çıkar ve eski yaralar açılır.

DÜNYANIN EN ŞANSLI KIZI (DRAM) 7 EKİM

Jessica Knoll’un aynı adlı romanından uyarlanan filmde; lisede yaşadığı şoke edici ve aşağılayıcı bir olay yüzünden hayatını yeniden inşa etmek zorunda kalan yazarın, New York’ta kendine kurduğu mükemmel hayatı, gerçek suç belgeseli yüzünden korkunç lise geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalışını ele alıyor.

İYİLİK VE KÖTÜLÜK OKULU (AKSİYON) 19 EKİM

Pembe kıyafetlere ve cam ayakkabılara bayılan Sophie ve insanlardan uzak yalnız kalmayı tercih eden Agatha kendilerini gelecekteki peri masalı kahramanları ve kötü karakterlerinin gittiği sihirli bir okulda bulur. Yaşanan bazı olaylar iki yakın dostun aralarındaki bağ sarsacaktır. 

THE GOOD NURSE (GERİLİM) 26 EKİM

İşi başından aşkın yoğun bakım hemşiresi aynı zamanda aile babasıdır. Tarihin en yüksek sayıda kurbana sahip olan seri katillerinden biridir. Can alma konusundaki gizli saplantısı onu bir seri katil haline getirir ve dokuz hastanede faaliyet gösteren Charlie, 300’den fazla kişiyi öldürür. Ancak bir hastanın beklenmedik bir ölümü, tüm şüpheleri üzerine çeker.

BİR KATİLİN İFADELERİ: JEFFREY DAHMER (BELGESEL) 7 EKİM

Mini belgesel, seri katil Jeffrey Dahmer'ı ve işlediği 17 cinayeti konu alıyor. Her şeyi açıkça anlattığı röportajlarda dehşet verici suçlarını itiraf ediyor.

BAY HARRIGAN'IN TELEFONU (BİR NETFLIX FİLMİ-DRAM) 5 EKİM

Küçük bir çocuk ile ihtiyar bir milyarder, kitaplar ve ilk iPhone'ları sayesinde yakınlaşır. Ancak yaşlı adam ölmeden çocuğun cebine telefon yerleştirir. Arkadaşına sesli mesajlar bırakan çocuğun hayatı, bir gün arkadaşından cevap almasıyla bambaşka bir hal alır.

ARTÇI: EVEREST VE NEPAL DEPREMİ (BİR NETFLIX BELGESELİ) 6 EKİM

Duygusal belgesel dizisine, 2015 yılında Nepal’i sarsan ölümcül depremde, depremzedelerin birinci ağızdan aktardıkları ve gerçek çekimler yer alıyor.

YAŞLILAR (BİR NETFLIX FİLMİ- KORKU) 7 EKİM

Kız kardeşinin düğünü için iki çocuğuyla eve dönen kadın, yaşlı insanların işlediği seri cinayetlere karşı hayat mücadelesi vermek zorunda kalır.

GUİLLERMO DEL TORO'S CABİNET OF CURİOSİTİES (YENİ DİZİ) (KORKU) 25 EKİM

Oscar ödüllü beğenilen yönetmen Guillermo del Toro'nun derlediği bu koleksiyon, birbirinden korkunç öyküleri bir araya getiriyor. Tuhaf kâbuslarla dolu sekiz korku hikâyesi yer alıyor.

FROM SCRATCH (DİZİ) 21 EKİM

Tembi Locke'un çok satan anı kitabından uyarlanan dizide; Amerikalı sanatçı kadın, İtalya'da bir şefe aşık olur. Farklı kültürel geçmişe sahip çiftin aşk öyküsü, çalkantılı aşklarını ve öngörülemeyen birçok zorlukları konu alıyor.

Mavi Kadın