02 Haziran 2020, Salı 11:38

Nimes Combo Jel Fiyatı Nimes Combo Jel Kullananların Yorumları

Nimes Combo Jel Fiyatı Nimes Combo Jel Kullananların Yorumları

Nimes Combo Jel Nedir Kullananların Yorumları Nasıldır?

Nimes combo jel, Osteoartrit (kireçlenme) ağrıları, boyun, sırt, bel bölgesindeki ağrılar, eklem dışı romatizmalar, ağrılı kas kasılmalarının semptomatik tedavisinde, travma ve ameliyat sonrası oluşan ağrıların tedavisinde kullanılan jel tarzı bir kremdir. Fiyatı: 34,39 TL'dir.

Nimes Combo Jel Ne İşe Yarar?

 1. Kireçlenme (Osteoartrit) hastalarının tedavisinde tercih edilir.
 2. Ağrıyla seyreden sendromları tedavi eder.
 3. Eklem hârici romatizma sorununun tedavisinde kullanılır.
 4. Hem Vertebral Kolonu adıyla bilinen bel ağrılarına hem de sırt ve boyun ağrılarına iyi gelir.
 5. Hastalığın belirti ve bulgularını hafifletebilmektedir, bu itibarla, ağrılı kas kasılmalarının semptomatik tedavisinde de yararlanılan bir üründür.
 6. Travmaların ya da cerrâhî operasyonların yol açtığı ağrıları dindirir.
 7. Ezilme, burkulma, incinme ve benzeri yaralanmaların iyileştirilmesinde etkilidir.
 8. Spor yaralanmalarının ya da çeşitli kazaların neticesinde ortaya çıkan şişlik, acı, derinin morarması, kızarması ve benzeri problemlere çözüm sağlar.

Nimes Combo Jel Nasıl Kullanılır?

Hekiminizin bildirdiği tâlimatlar varsa, o doğrultuda hareket etmelisiniz. Eğer size özgü bir husus bildirilmediyse, burada yazılı olan bilgileri uygulayınız.

Bölgesel olarak uygulanmaktadır ve deri yüzeyine hâricen sürülerek kullanılmaktadır. Bu uygulama biçiminin yanı sıra başka bir kullanım şekli mevcut değildir.

Lezyonlu kısma ve etrafına, iyi emilebilmesi için ağır ağır, yavaşça uygulanır. Bu işlem esnasında aşırı baskı yapılmamasına çok dikkat edilmelidir.

Uygulamanın ardından, bandaj sarılmamalıdır ve oklüzyon (kapatım) işlemi yapılmamalıdır.

Yaklaşık 6-8 saat arayla kullanılmalıdır ve günlük 3-4 kere uygulanmalıdır.

Uygulama yapılacak alanın genişliğine bağlı olarak, jelin ne kadar sürüleceği belirlenmeli ve yeterli ölçüde kullanılmalıdır.

Şikâyetler tamamen giderilene kadar kullanıma devam edilmeli ve durum normale döndüğünde uygulama sonlandırılmalıdır.

Nimes Combo Jel Kullananların Yorumları Nelerdir?

Bir süredir o kadar şiddetli boyun ağrısı çekiyordum ki, âdeta saç-baş yolacak duruma gelmiştim. Bu harika jel sâyesinde nihâyet o korkunç ağrılardan kurtuldum.

Benim omzumda hafif yırtılma oldu. Uzman tavsiyesi üzerine bu kremi aldım. Kullanırken deride aşırı derecede yangı hissi oluşturuyor. Fakat gerçekten de çok faydasını görüyorum.

Bende boyun tutulması vardı, maalesef 7/24 bunun sıkıntısını yaşıyordum. Bu kremi kullandım ve çok başarılı sonuç aldım. Fazlasıyla iyi gelen bu ilacı, boyun tutulmasından muzdarip olan herkese mutlaka öneriyorum.

Bu krem tek kelimeyle mükemmel. Ben senelerdir bilek ağrısından muzdaribim. Bu yüzden Nimes jel kullanıyordum fakat onun yerine birkaç gün önce farklı bir ürün kullandım, zerre kadar faydası olmadı. Ertesi gün tekrar Nimes Combo jel kullanmaya başladım. Bu kremin her özelliği çok güzel, hatta verdiği yangı duygusunu da gerçekten çok seviyorum, çünkü bileğimi tedavi ettiğini belli ediyor. İki gün içinde o kâbustan eser kalmadı, ağrılarım kayboldu. Şunu da yazmadan geçemeyeceğim, kremi uyguladığınız bölge ne derece çok ağrıyorsa, hissettiğiniz yangı duygusu da o denli yoğun olmaktadır. Fakat endişelenmeyin, ağrı azaldıkça, kremin yakıcı etkisi de giderek hafiflemektedir.

Nimes Combo Jel Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi, Nimes Combo jelin içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Aşağıdakilerden biri olursa, Nimes Combo jeli kullanmayı durdurunuz ve derhal doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:

Kaşıntı, döküntü, alerji sonucu yüz ve boğazda şişme gibi ani aşırı duyarlılık tepkisi

Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir.

Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin Nimes Combo jele karşı ciddi alerjiniz var demektir.

Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, hemen doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:

 1. Sersemlik, uyuklama hali
 2. Alerjik deri reaksiyonu, deri döküntüleri

Bunların hepsi ciddi yan etkilerdir. Acil tıbbi müdahale gerekebilir.

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, doktorunuza söyleyiniz:

 1. Bulantı
 2. Kusma
 3. İshal
 4. Mide ağrısı

Bunlar Nimes Combo jel’in hafif yan etkileridir. Eğer bu kullanma talimatında bahsi geçmeyen herhangi bir yan etki ile karşılaşırsanız,doktorunuzu veya eczacınızı bilgilendiriniz.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT