08 Temmuz 2020, Çarşamba 07:51

Nivea Güneş Kremi Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar?

Nivea Güneş Kremi Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar?

Güneş kremleri yaz kış mutlaka kullanılması gereken cilt bakım ürünleridir. Güneş kremleri cildi güneşin zararlı ışınlarından korur, güneş lekelerinin oluşmasını engeller, erken yaşlanmayla savaşır, cilt kanserine yakalanmanızı önler. En çok tercih edilen güneş kremlerinden biri de Nivea güneş kremidir.

Nivea Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Nivea güneş kremini güneşe çıkmadan önce sürmelisiniz. Bu krem cilde sürüldüğü an cildi koruması altına alır. Gün içinde cildin ıslanması durumunda kremi sık sık yenilemeye özen göstermelisiniz.

Nivea Güneş Kremi Kullananların Yorumları Nasıldır?

  1. Nivea güneş kremini yaz-kış gündüz evden çıkmadan kullanıyorum. Bu kremi makyajımın altından kullanıyorum ve çok memnunum. Kremi cildime uyguladığımda kremin beyazlığı cilt tarafından çok kolay emiliyor. Kullandığım 50+ Nivea güneş kreminin koruyuculuğunu çok beğendim. Kışın 50+ faktör kullanmaa gerek olmasa da ben yazın aldığım kreme kışın da devam ediyorum. Nivea ürünlerini beğenerek kullanıyorum.
  2. Nivea güneş kremi benim cildimde sivilceye neden oldu. Bu kremi cildime uyguladığımda  çok yağlı ve parlak görünüyor. Kremi her sürdüğümde pudra ile eşitlemem gerekiyor. Bu yüzden hiç kullanışlı bir krem değil.
  3. Ben Nivea light feeling lotion 50 faktör güneş kremini kullanıyorum. Yüz, kol ve ense bölgem dahil açıkta kalan her bölgeme güneşe çıkmadan 15 dakika önce bu kremi sürüyorum. Bir de tam dışarı çıkmadan önce sürüyorum. Bu kremden çok memnunum. Ben sadece yüz için olanına ihtiyaç duymadım çünkü açıkta kalan her bölgeme kremi sürüyorum.
  4. Cilt tipim karma. Öncesinde Niveanın güneş kremini kullanmıştım ama hiç memnun kalmadım. Krem cildimde hiç emilmiyor ve çok kötü yağlı bir görünüm bırakıyor.
  5. Nivea güneş kreminin koruyuculuğundan çok memnunum ciltte güneş kızarıklığı önleniyor. Ayrıca kokusu da çok güzel. Nivea güneş kremininin fiyatı da oldukça uygun.
  6. Nivea güneş kremini bebeğim için kullanıyorum. Bebeğimin cildi çok hassas ama krem hiç tahriş etmedi ve güneşten koruması oldukça iyi.
  7. Eğer cilt tipiniz yağlı ise Nivea güneş kremini almadan önce tekrar düşünün derim. Cilt tipim yağlı ve her kullanışımın ertesi gününde cildimde ufak sivilceler çıkıyor. Bu krem belki kuru ciltlere iyi gelebilir bilemem. Nivea güneş kremini bir daha kullanmayı düşünmüyorum. İlk ve sondu.
  8. Normalde beyaz tenli olduğum için güneş altında aşırı kızarıyorum. Nivea güneş kremini Alanya’da 38 derece havada kullandım tüm gün güneşin altında yatmadım tabi ki ama krem cildimi çok iyi korudu. Cildim yine kızardı ama canım yanmadı. Eğer benim gibi güneşten çok etkilenen ve çabuk yanan biriyseniz Nivea güneş kremini kullanmalısınız.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT