26 Mayıs 2022, Perşembe 05:46

Nükhet Duru'dan şok eden itiraf: Ailem beni evlatlık verdi!

Nükhet Duru'dan şok eden itiraf: Ailem beni evlatlık verdi!

67 yaşındaki ünlü sanatçı Nükhet Duru, kendisiyle ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı. Duru: ''Halleri, vakitleri yerinde olmasına rağmen beni evlatlık vermeyi tercih ettiler.'' ifadeleriyle herkesi şok etti.

67 yaşındaki ünlü sanatçı Nükhet Duru,  "Melikşah Altuntaş ile Hayatımın Listesi" programına katıldı. Kendisiyle ilgili samimi açıklamalarda bulunan Duru, ailesine duyduğu kırgınlığı anlattı izleyenleri şok eden bir açıklama yaptı.

''AİLEM BENİ EVLATLIK VERDİ''

''Beni hayatta tutan, kol kanat geren bir insan olmadı. Maalesef çok zor bir çocukluk geçirdim. Genç kızlık geçirmedim, direkt genç kadınlığa adım attım.'' diyerek ekledi: ''Kendi meseleleriyle meşgul bir anne ile kendi meseleleriyle meşgul bir babanın çocuğuydum. Halleri, vakitleri yerinde olmasına rağmen beni evlatlık vermeyi tercih ettiler. Belki de ‘İkimiz de tuhaf insanlarız. Bir aşkın içinde debeleniyoruz, çocuk da bizi mi çekecek?' diye düşündükleri için verdiler.'' dedi.

''SAHNEDE SAVAŞ BOYALARIM VAR!''

Ünlü sanatçı sahnelerin kendisi için ne akdar önemli olduğunu vurgularken şunları söyledi: ''Sahneye çıkmadan ciddi müzik dinlerim, beni azdırsın diye. Baş edemeyeceklerimi dinlemeye çalışırım. Benim alanım orası, yaptığım makyaj ve giydiğim elbise; savaş boyalarım ve zırhım benim. Çünkü ben yıllar önce var olabilmek, hayatta kalabilmek için şarkı söyleyip sahneye çıktım."

Etiketler : nükhet duru

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT