26 Mayıs 2022, Perşembe 06:00

Nursel Ergin gözyaşlarına boğularak stüdyoyu terk etti!

Nursel Ergin gözyaşlarına boğularak stüdyoyu terk etti!

Hafta içi her gün ekranlara gelen gündüz kuşağı programlarından 'Gelinim Mutfakta'nın son sunucusu Nursel Ergin, 927. bölümde yaşanan olaylar yüzünden göz yaşlarına boğuldu. Ünlü isim daha fazla devam edemeyeceğini söyleyerek programı terk etti.

Gelinim Mutfak programının Miyase isimli yarışmacısı yanında bulunan kayınvalidesi ile anlaşamadığı için yarışmaya üvey kayınvalidesi ile katılmak istediğini ifade edince stüdyoda gergin anlar yaşandı. 

Programda gelin Miyase ile kayınvalidesi anlaşamayınca, aralarında sert tartışmalar başladı. Ardından her ikisine de söz verildi. Gelin Miyase kayınvalidesi ile programa devam etmek istemediğini ve yanında üvey kayınvalidesini istediğini söyleyince sunucu Nursel Ergin göz yaşlarına hakim olamadı. Dakikalarca süren tartışmanın ardından sinirleri bozulan Ergin, ağlayarak hayatında ilk kez böyle bir durumla karşı karşıya kaldığını ve gelin Miyase'ye çok kızdığını dile getirdi.

Ardından göz yaşlarını durduramayan Nursel Ergin herkesten özür dileyerek ara istedi. Giderken gelin Miyase'ye ''Aferin sana bravo'' diyerek tepki gösterdi. Verilen aranın ardından göz yaşlarını silen ve daha toparlanmış olarak ekrana dönen Nursel Ergin, bu konuyu kapatmak istemediğini dile getirdi.

Etiketler : nursel ergin gelinim mutfakta

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT