2023-02-04 16:06:09 | Son Güncelleme : 2023-02-04 16:30:03

Oğlu Karan, ağlama krizine giren Fahriye Evcen ne yapacağını şaşırdı

Ocak ayında ikinci çocuğu Kerem'i kucağına alan Fahriye Evcen, büyük çocuğu Karan ile beraber geçtiğimiz gün dinozor şovu Dinosaurs World Live’ın Maximum Uniq’teki gösterisini izledi. Gösteriden önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Evcen, röportaj sırasında oğlu ağlamaya başlayınca zor anlar yaşadı.

Oğlu Karan, ağlama krizine giren Fahriye Evcen ne yapacağını şaşırdı

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, ilk çocuğu olan Karan ile birlikte Maslak'taki Maximum Uniq isimli etkinlik mekanına geldi. Burada gösteriye girmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Evcen, röportajı kısa sürdü.

KARAN AĞLAMA KRİZİNE GİRDİ

Geçtiğimiz ocak ayında ikinci çocuğu Kerem'i kucağına alan Evcen, doğumdan sonra ilk kez kameralara yansıdı. İkinci oğlunu ve doğumdan sonraki süreci anlatan Evcen, Karan'ın ağlamasıyla röportajı yarıda kesti. 

Fahriye Evcen, Karan'ın kardeşi Kerem'e alışmaya çalıştığını ifade etti.

FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

Fahriye Evcen Özçivit 4 Haziran 1986 yılında Almanya'da doğdu. Türk sinema ve dizi oyuncusu. Yaprak Dökümü dizisindeki Necla rolüyle ün kazanmıştır.

Anne tarafından Çerkes kökenli, baba tarafından Kavala göçmenidir. Ailesi aslen Samsunludur. Solingen'de doğan Fahriye Evcen, çocukluğunda Almanya'da ailesi ile zor zamanlar geçirdiğini belirtti. Yedi yaşında iken Alman Neo-Naziler Solingen şehrinde Türklerin yaşadığı evleri yakmaya başlayınca Evcen'in ailesi dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını hep kapalı tuttu. Türkiye'de tatilde bulunduğu bir dönemde Oya Aydoğan'ın programında seyirci olarak bulunduğu sırada Aydoğan, Evcen'i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı. Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde okurken dizi teklifleri alınca okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı.

Fahriye Evcen ilk sinema deneyimini 11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşadı, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynadı. Almanya'daki üniversite eğitimini tamamlamayan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümünden mezun oldu.

Yapımcılığını TIMS Productions'ın yaptığı Çalıkuşu'nda Feride karakterini canlandırdı. Çalıkuşu'nda başrolü paylaştığı Burak Özçivit'le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyazperdeye döndü.

 

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.