12 Aralık 2019, Perşembe 13:31

Orjinal İsveç Şurubu Nasıl Anlaşılır İsveç Şurubu Kullanıcı Yorumları

Orjinal İsveç Şurubu Nasıl Anlaşılır İsveç Şurubu Kullanıcı Yorumları

Orjinal İsveç Şurubu Nasıl Anlaşılır? Kullanıcı Yorumları 

İsveç şurubu binbir derde deva bitkisel bir ilaçtır. Sinüzite iyi gelir, boğaz ağrısını geçirir, ciltteki yaraları iyileştirir, zayıflamaya yardımcı olur… Bu makalemizde isveç şurubu kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Orijinal İsveç Şurubu Nasıl Anlaşılır?

Orijinal İsveç şurubunun içeriğindeki aşağıda bulunan maddeler bulunur. İsveç şurubunun gerçeğine eczanelerde satılan veya aktarda satılan Arifoğlu isveç şurubu, maurers isveç şurubu gibi güvenilir markalardaki isveç şuruplarından ulaşabilirsiniz.

İsveç şurubu içeriği;

 1. Barut Ağacı Kabuğu
 2. Akdiken
 3. Meyan Kökü
 4. Mira
 5. Ekinazeya
 6. Cedvar
 7. Centiyane Kökü
 8. Enginar (Yaprak)
 9. Besbase
 10. Sinameki Yaprağı
 11. Tarçın
 12. Karabaşotu
 13. Kakule
 14. Safran

İsveç Şurubu Kullananların Yorumları

Bu bitkisel karışımı sinüzit tedavisinde kullandım ve bende çok etkili sonuçlar verdi. Pamuğa döküp elmacık kemiklerinin üzerinde 10-15 dakika arasında günde 3 ya da 4 kez uygulandığında bir kaç gün içerisinde direkt sinüsleri temizleme etkisine sahip. Sinüzitime doğal çözüm oldu.

Ağrıyan dişe, pamuğun üzerine bir miktar döküp uygulandığında ağrıyı kesen bir şifa kaynağı diyebilirim. Aynı zamanda diş eti yaralarına ve kanamalarını da iyileştirici etkiye sahip.

Sivilcelerin üzerine uygulandığında bir kaç saat içerisinde etki göstererek sivilcelerin sönmesini sağlıyor. Sivilcelerden kurtulmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Gözümdeki bulanıklığa ve göz yorgunluğuma oldukça iyi gelen bir ürün. Makyaj pamuğu üzerine bir miktar isveç şurubunu damlatıp gözlerimin üzerine kapattıktan sonra 15 dakika boyunca gözlerim kapalı bir şekilde bekledim (içerisinde alkol bulunduğu için bunu uygularken gözün içine kaçırılmamasında fayda var) ve gözlerimdeki bulanıktık ve yorgunluk hissi tamamen ortadan kalktı. Günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere uyguluyorum ama gözlerimi çok yorgun hissettiğim zamanlarda bazen günde 3 kez uyguluyorum. Göz yorgunluğundan musdarip olan herkese tavsiye ederim.

Bademcik iltihaplanmasına ve bademcik ağrısına oldukça iyi gelen bir ürün. Özellikle de kronik faranjiti olanların kesinlikle kullanmasını tavsiye ederim. Şurubu gargara yaptıktan sonra boğazlarda acı ya da şişkinlikten eser kalmıyor. Bu zamana kadar boşuna hastanelere gidip iğne olmuşuz.

Bu karışımı marketlerden ve eczanelerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yaralara, ağrılara, soğuk algınlığına, sinüzite ve uykusuzluğa gerçekten oldukça iyi geliyor.

Parmak boğumumda üzerine dikiş atılması gereken fakat dikiş atılamayacak yerde olduğu için dikiş atılamayan yarama düzenli olarak uyguladım ve 2 günde yaramın iyileşmesini sağladı.

Bir pamuğun üzerine dökerek ayağımda çıkan çıbanın üzerine uyguladıktan bir saat sonra çıbandaki batma hissini tamamen ortadan kaldırmış ve uygulamaya devam ettikten sonraki 2 gün içinde çıbandaki siyahlık ve morlukların geçmesini sağlamıştır.

Bu süper iksirin sahip olduğum alerji ve isiliğin tedavisinde oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim fakat tadı o kadar iğrenç ki her içtiğimde öğürerek tuvalete koşuyorum.

Bizzat kendim deneyerek onayladığım bu ilaç arı sokmasından meme kanserine kadar iyi gelen bir ürün.  İlacı içmeden önce yanınızda tatlı birşeyler bulundurmanızı tavsiye ederim aksi takdirde ağzınızda iğrenç bir tat bırakabiliyor.

Bu ilacı yaklaşık olarak 10 yıldır evimizden eksik etmiyoruz  ve birebir kendimizde test ederek onayladığımız her derde deva olan bir karışım.

Boğazınız ağrıdığı zaman bu mükkemmel bitkisel şuruptan sadece bir tatlı kaşığı için. Boğazlarınız yandıktan sonra boğaz ağrısından eser kalmadığını göreceksiniz.

İçerisinde bulunan sarısabır, ravent kökü, mirra, cedvar, centiyane, domuzdikeni, melekotu kökü, doğal kafur, sinameki, eğir kökü, besbase, safran, tarçın ve kakule sayesinde çeşitli rahatsızlıklara doğal bir tedavi yöntemi sunan bu bitkisel karışım içilerek ya da tedavi edilmesi istenilen bölge üzerine uygulanarak kullanılmaktadır. Kendi üzerimde ve yakınlarımda bizzat uygulayıp onayladığım sonuçları şunlardır:

Basurun tamamen tedavi edilmesini sağlıyor.

Cilt yanıklarını iyileştiriyor.

Boğaz iltihaplanmasını geçirerek kişinin daha kolay yutkunmasını ve yemek yemesini kolaylaştırıyor.

Hazımsızlığa iyi geliyor.

Böcek sokmalarını iyileştiriyor.

Siğilin yok edilmesini sağlıyor.

Yağ bezelerini ortadan kaldırıyor.

Ağızda çıkan aft yaralarının acısını hafifletiyor.

İshalin durdurulmasını sağlıyor.

Kataraktın tedavi edilmesine yardımcı oluyor.

Doktorları şaşırtacak şekilde açık yaraları tedavi ediyor.

Şiddetli baş ağrısından musdarip olanlar bu şurubu burnundan çektikten iki dakika sonra baş ağrısından kurtuluyor.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT