26 Mayıs 2022, Perşembe 04:16

Oyuncu Erdem Baş Green card çıkınca ABD'ye yerleşti

Oyuncu Erdem Baş Green card çıkınca ABD'ye yerleşti

"Ayrılsak da Beraberiz", "Reyting Hamdi", "Çocuklar Duymasın", "Seksenler" gibi bir çok dizide rol alan 44 yaşındaki oyuncu Erdem Baş Green card çıkınca ailesiyle Amerika'ya yerleşme kararı aldı.

44 yaşındaki oyuncu Erdem Baş, ABD'ye gitmek üzere hazır bulunduğu İstanbul Havalimanı'nda çektiği videoları sosyal medya hesabında paylaştı. 

''Yaklaşık 2 saat sonra ABD'ye uçuyorum. Yeni bir hayat yeni bir macera beni bekliyor. Ailem geride kaldı kızım ve karım ama geçici bir süre için. Önce benim gitmem gerekiyor, kızımın pasaportu yok daha çok küçük. İnşallah onları da Temmuz'da yanıma alacağım. 'Türkiye bir oyuncu kaybetti, ABD bir aktör kazandı' diyebiliriz. Nasıl gidiyorsun? diyen olursa 'Green Card' çıktı. Bundan sona ABD'de yaşayacağım.''

''ŞAKAM YANLIŞ ANLAŞILDI''

Oyuncunun 'Türkiye bir aktör kaybetti, Amerika bir aktör kazandı' şeklindeki açıklamasına yönelik 'Türkiye'yi terketti' haberlerinin yapılmasına açıklama yapma gereği hisseden oyuncu şunları söyledi: ''Ülkeyi terk ettiğim yok, Green card çıkmışken değerlendirmek istedim ve New York'a taşınıyorum... 'Oyuncu kaybetti, aktör kazandı' geyiği ise tamamen şaka için.''

Erdem Baş, kendisi gibi oyuncu olan ve 2016 yılında nikah masasına oturduğu Selvet Su Deniz ile bir de Vera adında kızları bulunuyor. Önceki ay kucaklarına aldıkları çocuklarıyla mutlu bir yaşam süren oyuncu, eşi ve kızını Temmuz ayında Amerika'ya almayı düşündüğünü açıkladı.

Etiketler : erdem baş

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT