2023-01-24 21:53:33 | Son Güncelleme : 2023-01-24 22:38:10

Özcan Deniz İranlı Samar Dadgar ile gizlice evlendi

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanmış ve daha sonra adı İranlı modacı olduğu iddia edilen Samar Dadgar ile anılmıştı. Anne Kadriye Deniz'in kameralara evlilik için onay vermediğini söylemesi üzerine Özcan Deniz ve Samar Dadgar'ın gizlice evlendiği iddia edildi.

Özcan Deniz İranlı Samar Dadgar ile gizlice evlendi

Şarkıcı Özcan Deniz, 2019 yılında bir yıl evli kaldığı oğlu Kuzey'in annesi olan Feyza Aktan'dan olaylı bir şekilde boşanmış ve karşılıklı açtıkları şiddet ve velayet davalarıyla gündeme gelmişti. Daha sonra gönlünü İranlı Samar Dadgar isminde birine kaptırdığı ortaya çıkan Özcan Deniz'in Dadgar ile sürpriz bir nikah kıydığı iddia edildi.

SADE BİR NİKAH TÖRENİ YAPTILAR

Aralarında 22 yaş fark bulunan ikilinin hafta sonu Zekeriyaköy'de bulunan evlerinde sessiz sedasız nikah masasına oturduğu iddia edildi. Söylemezsem Olmaz programının bu iddiası basında geniş yer buldu. Ünlü çiftten herhangi bir açıklama gelmedi. 

ÖZCAN DENİZ'İN ANNESİ EVLİLİKLERİNE ONAY VERMEMİŞTİ

Öte yandan Özcan Deniz'in annesi Kadriye Deniz, Özcan Deniz'in kız kardeşinin açılışında gazetecilerin sorularını yanıtlamış ve oğlu Özcan Deniz'in bir daha evlenmesine karşı olduğunu açıklamıştı. 

 "Oğlumun evlenmesini istemiyorum. İlla nikah masasına mı oturmak lazım? Gönüller ve kalpler bir olsun. Kız arkadaşı bu söylediklerimi duyunca üzülecek ama Özcan'ın da bunu düşünmesi lazım. Bir kere denedi olmadı. Ne kadar üzüntüler yaşadı, hala yaşıyor.'' 

ARKADAŞLARININ FOTOĞRAFLARI ELE VERDİ

Özcan Deniz ve Samar Dadgar çiftinin evliliklerini belgeleyen fotoğraflar çiftin arkadaşlarından geldi. Ünlü ikilinin arkadaşları paylaştıkları çiçek ve gelin ayakkabısı fotoğraflarının arkasında bir tablo göz çarpıyordu. Arkadaşları daha sonra bu tablonun önünde kutlama yemeği yerken görüntülenince evlendiklerine dair iddialar kuvvetlendi.

Mavi Kadın