Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
02-05-2023 12:59 | Güncelleme : 02-05-2023 13:32

Özcan Deniz ve ev sahibi kavgasının meğer nedeni bambaşkaymış

Google News

Özcan Deniz'in ev sahibiyle girdiği araba park etme şekli yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada olayın bambaşka olduğu ortaya çıktı. Ev sahibinin Deniz'in evinin önüne gelerek tehdit ettiği iddia edilen olayda Sulh Hukuk Mahkemesi kararını verdi.

Özcan Deniz ve ev sahibi kavgasının meğer nedeni bambaşkaymış

Çiçeği burnunda damat Özcan Deniz, geçtiğimiz haftalarda Sarıyer'deki bir sitede bulunan ve kiraladığı villasında ev sahibi ile tartışma yaşamıştı. İddialar o ki ev sahibi Deniz'i ölümle tehdit etmişti ancak Sulh Mahkemesi'nin yaptığı araştırmada tartışmanın iç yüzünün bambaşka bir nedenden olduğu ortaya çıktı.

MAHKEME GERÇEK SEBEBİ VE ÇÖZÜMÜ HÜKMETTİ

İlk çıkan haberlere göre Özcan Deniz'in aracını sitenin içinde yanlış bir yere park ederek başka bir aracın da park etmesini engellediği ve bu nedenle tartışma yaşayan kişiyle Özcan Deniz'i gören ev sahibinin tartışmaya dahil olduğu yönündeydi. Bu sırada diğer kişiyi bırakıp ev sahibi ile tartışmaya başlayan Özcan Deniz ile ev sahibi arasında büyüyen kavgada ev sahibinin ölümle tehdit ederek aracına silahını almaya gittiğini söylediği şeklinde devam etmişti.

Özcan Deniz ve ev sahibi kavgasının meğer nedeni bambaşkaymış

Sabah'ın haberine göre; iki isim arasında daha öncesine dayalı, kira ödemesi konusu üzerinden tartışma çıktığı, olay günü ise tartışmanın büyüdüğü ortaya çıkmıştı. Ev sahibi vermiş olduğu ifadesinde, "Özcan Deniz yanıma geldiğinde kardeşi ile benim oğlumun konuştuğunu kira işini halledebileceklerini söyledi." diye konuştu.

Sözlerine Özcan Deniz'i tehdit etmek için gitmediğini tam tersine kira meselesini konuşmak için gittiğini söyleyerek devam eden ev sahibi, Deniz'in evine gittiği sırada polise de haber verdiğini ekledi.

Özcan Deniz ve ev sahibi kavgasının meğer nedeni bambaşkaymış

Ev sahibi Osman B.'nin, Özcan Deniz'in göndermiş olduğu kirayı beğenmeyince banka hesabını kapattırdığı öğrenildi. Sanatçının avukatları aracılığıyla devletin kota koyduğu yüzde 25'lik kira artışını beğenmeyen ev sahibine kirayı ödeyebilmek için mahkemeye başvurarak ev sahibi adına yeni bir hesap açılması talebinde bulundu.

Yapılan başvuru üzerine Sulh Hukuk Mahkemesi yapılan incelemeden sonra, kira bedeli olan 32 bin 500 TL'nin ev sahibine ödenmesi için yeni bir hesap açılmasına karar verdi. Deniz de kira ödemesini gerçekleştirdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.