2022-11-23 15:53:16 | Son Güncelleme : 2022-11-23 16:07:09

Özge Özder: Ailece domuz gribi olduk

Oyuncu Özge Özder, 10 gün boyunca hastalıkla mücadele ettiklerini ve domuz gribine yakalandıklarını açıkladı.

Özge Özder: Ailece domuz gribi olduk

Özge Özder geçtiğimiz gün Etiler'de Akmerkez'de objektiflere yansıdı. Gazetecilerle karşılaşan Özder, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

"DOMUZ GRİBİNİ YENİ ATLATTIK"

44 yaşındaki oyuncu, 2021 yılının şubat ayında ilk çocukları Eva Luna'yı kucağına almıştı. Ünlü isim, 10 gündür ağır bir gribe yakalandıklarını ve yüksek ateşle mücadele ettiklerini ifade etti;

"Domuz gribi olduk, 40 derecenin üstünde korkutucu bir ateşle bayağı mücadele verdik. Maalesef ailecek hasta olduk, yeni atlattık" dedi.

"KORKUNÇ BİR PATLAMA YAŞADIK"

"Ay Perisi Luna" isimli kitap yazan ve serinin ikincisini hazırladığını belirten Özder, "Onun geliri de SMA hastası olan Masal bebeğe gidecek" açıklamasını yaptı.

İstiklal Caddesi'ndeki bombalı saldırı hakkında da konuşan Özder; "Maalesef Taksim'de korkunç bir patlama yaşadık. Hepimiz o bebek arabasını konuştuk. Masal bebek, henüz üç buçuk aylık. Sinan'da onun için iki tane konser düzenleyecek. Her şey Masal bebeğe bağışlanacak, altı aylığa kadar halledersek hiç hasar almadan bitireceğiz" sözlerine imza attı.

"İSTEDİĞİM KADAR SANAT TÜKETEMİYORUM"

Bir film çalışması içinde olduğunu söyleyen Özder,  "Filmlerin artması çok önemli, gişelerini çok takip edemiyorum. Anne olduğumdan beri takip hiç edemedim. İstediğim kadar da sanat tüketemiyorum" dedi.

"TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİRİLİR"

Özge Özder kızı Eva Luna ile ilgili ise lunları söyledi; "Kızım televizyonda beni izleyince hemen gösteriyor. Kendisini de ekranda görmek hoşuna gidiyor. Çocuk için dizi veya reklam teklifi şu an yok. Bir ön yargımız yok, gelirse değerlendirilir" ifadelerini kullandı.

"BAKICI ALMIYORUZ"

Diğer taraftan bir süre önce muhabirlerin; "Luna büyürken halleri değişiyor mu? Nasıl bir çocuk?" sorusuna cevap veren Özge Özder; "Şu an 14 aylık, biraz daha kendi istediklerini yapıyor. Kendi yemek istediklerini yapıyor, bir de yürütüyoruz artık. Biz bakıcı da almıyoruz, Sinan ile beraber işlerimizi dengeleyip, öyle bakıyoruz. Bir de annem sağ olsun bakıyor biz yokken" demişti.

"SİNAN MUHTEŞEM BİR BABA"

"Sinan Bey nasıl bir baba peki?" diyen gazetecilere; "Muhteşem bir baba, her çocuğun mutlu olacağı bir baba modeli. Akıl olarak olgun olup, ruh olarak onunla akranmış gibi vakit geçiren bir baba" yanıtını vererek kendisinden 8 yaş küçük eşini övmüştü.

Mavi Kadın