23 Eylül 2021, Perşembe 08:52

Palette Naturals Renk Açıcı Sprey Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar

Palette Naturals Renk Açıcı Sprey Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar

Palette Naturals Renk Açıcı Sprey, saç rengini açmak isteyenlerin kullandığı bir üründür. Palette renk açıcı sprey, günümüzde en çok tercih edilen saç rengi açıcı ürünler arasında yer alır. Bu ürün aynı zamanda diğer saç açıcı ürünlere nazaran daha makul fiyatlıdır. Palette Renk Açıcı Spreyi birçok kişi denemiş ve olumlu sonuçlar almıştır.

Palette Naturals Renk Açıcı Sprey Ne İşe Yarar?

Palette Naturals Renk Açıcı Sprey, saç renginin 2 ton kadar açılmasını sağlayan oldukça etkili bir üründür. Saç renk tonunu açmasıyla birlikte, içerdiği Hindistan cevizi yağı ve argan yağı sayesinde saçlarda hoş bir koku bırakıyor.

Palette Naturals Renk Açıcı Spreyi kozmetik ürün satan yerlerden yahut güvenilir internet sitelerinden satın alabilirsiniz. Ürünün fiyatı, satıldığı yere göre değişkenlik göstermekle birlikte 20-25 TL aralığında satılmaktadır. Palette renk açıcı sprey, hem uygun fiyatlı hem de mükemmel etkiye sahip bir üründür.

Palette Naturals Renk Açıcı Sprey Nasıl Kullanılır?

  • Palette Naturals Renk Açıcı Sprey nemli saçlara uygulanır.
  • Ürün kullanmadan önce çalkalanır ve nemli saçın tamamına püskürtülür.
  • Saçta ombre etkisi olması isteyenler, spreyi saçın sadece uç kısımlarına uygulayabilir.
  • Ardından saçlar tarak yardımıyla taranır ve saç kurutma makinesiyle kurutulur.
  • Saç kurutma işleminden sonra, saçın durulanmasına gerek yoktur.

Palette Renk Açıcı Sprey Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

Koyu kahverengi saçlara sahibim. Palette ren açıcı spreyi internetten sipariş verdim ve saçıma uyguladım. Daha ikinci uygulamamda saçım 4 tona kadar açıldı diyebilirim. Ancak saçımda biraz yıpranma oldu bunun için saçıma ayrıyeten doğal bakım yağları uyguluyorum. Ürünün kokusu göz yaktığından dolayı mümkünse pencerenin açık olduğu bir odada yapmanızı öneririm.

Küllü açık kumral renginde ve ince telli saç yapım var. Daha önceden saçıma hiç boya işlemi uygulamadım. Palette renk açıcı spreyi tavsiye üzerine aldım. Ürünü, saçlarımı yıkayıp hafif nemli kaldıktan sonra saçımın yalnızca uçlarına uyguladım. Sonrasında da saç kurutma makinesiyle kurutup ortalama 50 dakikaya yakın beklettim. Açıkçası saçımın renginde çok da fark edilecek bir değişim olmadı diyebilirim.

Saçlarım açık kahverengiyle hafif bir sarı arası bir renkteydi. Palette naturals renk açıcı spreyi aldıktan sonra eve geldim ve duş aldım. Duş alırken saçlarımı her zaman kullandığım şampuanla yıkadım ancak saç kremi uygulamadım. Duştan çıktıktan sonra saçlarım hafif nemliyken saç açıcı spreyi uyguladım. Spreyi tüm saçıma püskürttükten sonra tarayıp, kurutma makinesiyle kuruttum. Kurutma işlemiyle birlikte saç rengim açılmaya başladı. Ancak sprey saçımı biraz sertleştirip keçe gibi yaptı. Bunun dışında ürünün kokusuna bayıldım. Arıca uygulaması da çok pratik olan bu ürünü beğendiğimi dile getirebilirim.

Kızım saç renginin açılmasını istiyordu. Saç rengini açmak için birçok şampuan, sprey vs denedi ancak istediği sonucu elde edemedi. Sonrasında arkadaşının tavsiyesiyle Palette renk açıcı sprey aldı, talimatta yazıldığı şekilde uyguladık ve daha ilk kullanımında bile saç renk tonu hemen açıldı. Palette Natural Renk Açıcı Spreyin hem saça uygulaması patik hem de istediğimiz sonucu verdi.

Ben de koyu renkli bir saça sahibim, ürünü almadan önce saçım koyu olduğu için çok etki etmez diyordum. Hatta turunculaştırır diye de korkmuyor değildim. Neyse sonra Palette renk açıcı spreyi aldım ve talimatta yazılan şekilde saçıma uyguladım. Ve iyi ki almışım diyorum çünkü koyu renk saçıma rağmen daha ilk kullanımda saç renk tonumu açtı, hatta öyle güzel açıldı ki saçım tatlı bir renk aldı. Bir ay sonra yeniden uyguladım, biraz daha açtı ve daha da güzel oldu. Bir şişe palette saç renk açıcı bitinceye kadar saçıma birkaç kez uyguladım. Ve şu an da saç renk tonumdan aşırı memnunum. Tek kötü etkisi saçımı biraz yıprattı. Bunun için palette saç açıcı sprey kullanacaklara önerim, spreyi uygulayıp saçınızı kuruttuktan sonra, saçınıza saç kremi uygulamanız.

Arkadaşlar benim saçlarımın rengi siyah. Palette saç açıcı sprey uyguladım ancak çok da bir fark göremedim. Yani çok az bir açılma söz konusu oldu. Saç rengimin iyice açılması için saçımın üzerinden bir kere daha geçmem lazım. Siyah saçlara pek bir etkisi olduğunu söyleyemem ama eğer biraz daha açık renkli saç renginiz varsa kesinlikle işe yarayacağını düşünüyorum.

Koyu kestane renginde saçlarım var, saç renk tonumun açılması için Palette renk açıcı sprey kullandım, ancak saç renk tonumu açmak yerine turunculaştırdı. Hal böyle olunca saçı daha küllü kumral tonlarda olan bir arkadaşıma verdim, o daha ilk kullanımda olumlu etki almış. Ayrıca şunu da söyleyeyim, ben bir kez kullanmama rağmen saçımı yıprattı, yani daha sert ve keçemsi bir görüntüye sebep oldu.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT