10 Ağustos 2022, Çarşamba 05:48

Pembe Saç Kimlere Yakışır Pembe Saç  Rengi Kullananların Yorumları

Pembe Saç Kimlere Yakışır Pembe Saç  Rengi Kullananların Yorumları

En cesur ve iddialı saç renklerinin başında pembe saç rengi gelir. Eğer teninizle uyum sağlıyorsa ortaya muhteşem bir görüntü çıkacaktır. Fakat pembe saç renginden çekiniyorsanız, en azından saçlarınızın uç kısımlarına pembe balyaj yaptırmanızı

En İyi En Çok Tercih Edilen Pembe Saç Boyası Markaları Ve Fiyatları

En cesur ve iddialı saç renklerinin başında pembe saç rengi gelir. Eğer teninizle uyum sağlıyorsa ortaya muhteşem bir görüntü çıkacaktır. Fakat pembe saç renginden çekiniyorsanız, en azından saçlarınızın uç kısımlarına pembe balyaj yaptırmanızı öneririz. "Tamam, bu saç rengi bana çok yakışır." diye karar verirseniz saçlarınızı boyatmak için pembe rengi tercih edebilirsiniz.

Pembe Saç Boyası Markaları

 1. Acacia Jeans Color Saç Boyası Pembe 250 Ml fiyatı 25,00 TL’dir.
 2. Jeans Color Su Bazlı Amonyaksız Saç Boyası (Pamuk Şeker Pembe) fiyatı 15,00 TL’dir.
 3. Neva Flashy Colors Yarı Kalıcı Saç Boyası Toz Pembe - Soft Pınk fiyatı 15,00 TL’dir.
 4. Radical Color Su Bazlı Saç Boyası Şeker Pembe fiyatı 37,50 TL’dir.
 5. Confidance Bitkisel İçerikli Balyaj Saç Boyası Pembe fiyatı 32,00 TL’dir.
 6. Oxygen Crazy Color's Bitkisel İçerikli Saç Boyası Pembe 150 ML fiyatı 14,90 TL’dir.
 7. Jamaican Jeans Colours 541 Pembe Pink fiyatı 15,00 TL’dir.

Pembe Saç Rengi Kimlere Yakışmaktadır?

 1. Pembe saç rengi, oldukça ilgi çekici bir renktir. Kimlere yakıştığı konusuna gelecek olursak, belirli bir şey söyleyemeyiz. Her kadın, kendine yakışan pembe tonlarından birine yönelebilir. Fakat bizce renkli gözlü ya da açık tenli bayanlarda bir başka güzel durur. Ancak pembe saç rengi kahverengi gözlülere de, başka cilt tonuna sahip olanlara da iyi gider.
 2. Pembe saç renginde fuşya rengi, pamuk şeker rengi, soft pembe gibi çeşitli renkler vardır. Bu renkleri deneyip size yakışan rengi bulabilirsiniz
 3. Açık tenli bayanlara toz pembe saç renginin bir hayli yakıştığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Toz pembesi saçların açık ten ile sergilediği uyum, görenleri hayran bırakmaktadır.
 4. Saçlarınızda dikkat çekici ve yoğun bir pembe tonu mu arıyorsunuz? Öyleyse yoğun pembe saç rengi tam size göre! Yeni bir şeyler denemek istiyorsanız bu renkten memnun kalacaksınız. Hele açık veya buğday tenliyseniz, bu renk sizin güzelliğinize güzellik katacaktır.
 5. Şeker pembe saç rengi de son derece enerjik bir renktir. Bronz tenin üzerinde gerçekten harika durur.
 6. Saçlarınızda sıradışı bir değişime imza atmak istiyorsanız koyu pembeye ne dersiniz? Bu renk esmer tenliler için gayet idealdir.
 7. Dip boyasıyla uğraşmak istemiyor fakat pembe saçlardan da aklınızı alamıyorsanız kendi saç renginizin üstüne pembe ombre uygulaması yaptırabilirsiniz.

Pembe Saç Kullananların Yorumları Nasıldır?

Ergenlik döneminde pembe saç rengine çok heves etmiştim. Nihayet yaptırdım ve acayip memnun kaldım. Fakat bu renk fazla kullanılmadığından insanların çoğu tuhaf karşılıyor ve yadırgıyor. Sizi dikkatli dikkatli süzüyorlar, hatta bazen yanımdan geçenlerin "bu ne biçim saç rengi" dediklerini bile işitiyordum. Her şeye rağmen ben bu saç rengini beğeniyordum o zamanlar.

Benim bir tanıdığım saçını pembe renge boyattı. Krepe balyaj şeklinde yani tüm saçına yaptırmadı. Capcanlı ve adeta fosforlu bir renk diyebilirim. Ben de yaptırmayı düşündüm fakat kendimi hiç hazır hissetmiyorum. Gözümü karartıp yaptırsam mı acaba?

Açık kumral saç rengine sahibim. Farklılık olsun istedim ve aralarına birkaç sarı röfle attırmaya karar verdim. Ancak kuaför bana ombre yaptı. Halbuki ben ombreden kesinlikle hoşlanmam. Açılan kısımları ben evde kendim pembeye boyayarak güzel bir hale çevireyim dedim. Hakikaten süper oldu. Başlangıçta çok koyu bir pembeyken, her yıkayışta giderek daha tatlı bir tona geldi.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT