23 Ocak 2022, Pazar 00:00

Philips Lazer Epilasyon Aleti Kullananlar Memnun Mu?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili yöntemlerden biri de lazer epilasyon yöntemidir.

Philips Lazer Epilasyon Aleti Kullananlar Memnun Mu?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili yöntemlerden biri de lazer epilasyon yöntemidir. Günümüz çağında lazer epilasyon uygulamaları klinik ortamlarda yapıldığı gibi, evde kendi başınıza lazer epilasyon yapmanız artık mümkündür. Philip Lumea epilasyon aleti evde kullanım için oldukça pratik ve etkili yöntemlerden biridir.

Philip Lumeanın üzerinde cilt tonuna uygun atış seviyeleri bulunmakta olup, cildiniz analiz ettikten sonra size uygun atış seviyesini belirler ve tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. Yazımızın devamında Philips Lumea lazer epilasyon aleti kullananların olumlu ve olumsuz yorumlarına yer verdik.

Philips Lumea Lzer Epilasyon Aleti Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları

Yaklaşık 1 senedir philips lumea kullanıyorum. Evde rahatlıkla kullanabiliyorum, zamanımdan gitmiyor, acıtmıyor ve çok pratik. Tüm yaz boyunca rahat ettim ve herkese tavsiye ederim.

Bende phlips lumea aldım ve denedim. Tüylerim çok uzun süre çıkmadı. Ancak ıpl sistem çalıştığından dolayı kıl köklerin uyumasını sağlıyormuş ve daha sonra tüyler çıkabiliyormuş. Benim tenim beyaz renkli olduğu için lazer yaptıktan sonra kıl köklerim minik gri noktacıklar halinde görünmeye devam etti ve açıkçası bu görüntü pek hoşuma gitmedi. Şayet pürüzsüz bir görüntü elde edebilseydim kullanmaya devam edecektim, ancak bıraktım.

Philips lumeayı 2 defa kullandım ve 2. Kullanımım üzerinden de 15 gün geçti. Bacaklarımın neredeyse yarısında hiç tüy çıkmadı.  Koltuk altı tüyleri de keza aynı şekilde çıkmadı. Aynı zamanda hiç acıtmadan pratik bir şekilde uygulayabiliyorum. Sadece bikini bölgesinde çok azıcık acı oluyor onda da seviyesini düşürdüğümde acı vermiyor. Bütün kızlara tavsiye ederim.

Philips lumea almadan önce bir araştırma yapmadım. Bu yüzden lazer gibi uzun süreli tüylerimin çıkmayacağını düşünmüştüm. Ancak philips lumeanın tüyleri uyuttuğunu ve geç çıkmasını sağladığını öğrendim. Yani bu aleti düzenli olarak kullanmanız gerekiyor. Philips lumea tüyleri geç çıkartıyor bu konu da yazın çok rahat ettim ve başarı buldum. Ancak philips lumeanın kullanım ömrü bittiğinde tüylerinizden  tamamen kurtulmayacağını ve ilerleyen zamanlarda tüylerinizin çıkabileceğini bilmenizi isterim.

Philips lumea lazer aletinin çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Yaklaşık 2 hafadır kullanıyorum ve 3 defa yapmama rağmen vücudumdaki tüylerin %20 oranında azaldığını görebiliyorum. Verdiğim parayı tamamıyla hak eden bir ürün, mutlaka tavsiye ederim.   

Philips lumeanın atışları biraz zayıf geldi. İlk kullandığımda 5 numaralı seviyeyle atış yapmama rağmen etkisinin zayıf olduğunu düşünüyorum.

Philips lumea alarak zamandan tasarruf yaptığımı düşünüyorum. Çok pratik ve acısız bir şekilde tüylerden kurtuluyorum ve kısa sürede farkı gözlemleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda cilt tonuna göre cihaz sizi yönlendiriyor. Phlips lumea almayı düşünene kızlara sesleniyorum, tereddüt etmeden satın alabilirsiniz.

Philips lumea kullanmadan evvel uzunca bir araştırma yaptım ve o şekilde aldım. Ben buğday tenliyim ve yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan sonra 3. Seansta gözle görülür bir fark oluyor. Kıllar daha geç çıkıyor ve daha az bölgelerde çıkıyor. Özel bölgede ise daha pek bir etkisini görmedim. Hemen etki etmeyişini öncesinde jilet kullanıp tüylerimin daha sert oluşuna veriyorum. Şunu da belirtmek isterim, lumea philips özel bölgenin her yerine uygulanmıyor, kırmızı alarm veriyor yani özel bölgenin yüzeysel kısmındaki tüylere lazer yapabiliyorsunuz. Bir de philips lumeayı kullanıp  memnun kalmayanların gelişi güzel yaptıklarını düşünüyorum. Bir de cilt tonuna uygun seviyede yapmadıkları için işe yaramadığını düşünüyorlar. Eğer düzenli kullanır ve cilt tipinize uygun seviyede atışlar yaparsanız acısız, pratik bir şekilde tüylerden kurtulmak mümkün. Herkese tavsiye ederim.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT