2022-05-30 20:52:54 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:56:30

Piyasadaki favori ürünler: En iyi bronzlaştırıcı 9 yağ ve krem markası

Pırıl, pırıl bronz ten rengine mi sahip olmak istiyorsunuz? O zaman tatile gitmeden önce sizlere yardımcı olacağınız düşündüğümüz en iyi bronzlaştırıcı ürünleri derlediğimiz listemize birlikte göz atalım…

Piyasadaki favori ürünler: En iyi bronzlaştırıcı 9 yağ ve krem markası

Yazın bronzlaşmak kadar, sağlıklı bronzlaşmak da çok önemlidir. Cilde zarar vermeden, pırıl, pırıl bronz bir tene sahip olmanın etkili yöntemlerinin başında bronzlaştırıcı yağ ve krem kullanmak geliyor.

Piyasada pek çok farklı markaya ait bronzlaştırıcı kremler raflardaki yerini aldı. Çeşitli içerikleri ve özel formlarıyla müşterilerin beğenisine sunuldu. Cilt tipine uygun olması, bitki özlü içeriğe sahip olması, dokusu, uyguladıktan sonra cilt yüzeyinde bıraktığı parlaklık, en iyi bronzlaştırıcı kremi belirleyen unsurlar arasında. Peki, en iyi bronzlaştırıcı yağı ve krem markası hangisi? İşte en iyi bronzlaştırıcı önerileri:

EN İYİ BRONZLAŞTIRICI MARKALARI

Bronzlaştırıcı yağlar kolayca bronzlaşmayı sağlarken, daha uzun bir süre bronz kalmaya yardımcı olur. Bronzlaştırıcı krem kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta; öğle güneşinden sonraki saatlerde güneşlenmektir. Güneşin tepede olduğu yani öğle saatleri tehlikelidir. Ciltte yanığa yol açabileceği gibi genel sağlığı da olumsuz etkiler.

Ray-Ban bronzlaştırıcı güneş yağı özellikleri:

Bronz teni sevenler tarafından çok beğenilen Rayban bronzlaştırıcı, içerdiği kakao özü ile cildi beslemeye yardımcı olur.  Besleyici içeriği ile cilde parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Hızlı emici özelliği ile kişiye kullanım kolaylığı sağar. Bu yoğun bronzlaştırıcı güneş yağı ile istediğiniz bronz tene kavuşabilirsiniz.

Eda Taşpınar yoğun bronzlaştırıcı yağ özellikleri:

Eda Taşpınar tarafından geliştirilen ‘yoğun bronzlaştırıcı yağ’ dünya üzerinde en uzun güneşlenme saatine sahip. Havuç yağı içerikli doğal formülü ile kusursuz bronzluğu yakalama imkânı sunar. Argan Yağı, Vitamin A, Vitamin E içeriği ile ciltteki yaşlanma etkilerini azaltır. Güneş yağı veya erken cilt yaşlanması kaygısı taşımadan güneşin tadını çıkarabilir ve bronz bir tene sahip olabilirsiniz.

Hawaiian tropic coconut bronzlaştırıcı yağ özellikleri:

En iyi bronzlaştırıcıları derlediğimiz listemize Hawaiian markasına ait cildi güneşin zararları ışınlarına karşı koruyan bronzlaştırıcısı ile devam ediyoruz. Egzotik tropikal çiçekler ve Hindistan cevizi yağı içeren bu ürün aloe vera, papaya ve mango ile zenginleştirilmiş. Hindistan cevizi özü ile sağlıklı bronzlaşma sağlar. Ayrıca içerdiği uçucu yağlar sayesinde ellerde yapışkanlık hissi bırakmaz.

Nivea Sun bronzlaştırıcı güneş yağı özellikleri:

Nıvea Sun markasına ait koruma sağlayan ve bronzlaştıran güneş losyonu; yüksek etkili UVA / UVB filtresiyle anında koruma sağlar. İçerdiği doğal pro melanin özleri ile cildin doğal bronzlaşmasını sağlar.

Garnier yoğun bronzlaştırıcı yağı özellikleri:

Bronz ten sevenler tarafından çok beğenilen bir formüle sahip. Besleyici özelliği ile cilde parlaklık sağlar ve cilde yumuşaklık verir.  Garnier ambre solaire yoğun bronzlaştırıcı yağ hızlı emilen formülü sayesinde pek çok kişinin tercihleri arasında.

Cire aseptine kakaolu güneş yağı özellikleri:

Cire aseptine kakao aromalı güneş yağı; el, yüz ve vücut için uygun. E vitamini ile zenginleştirilmiş formülü cildin nemlenmesine ve beslenmesine yardımcı olur. İçerdiği karoten ve güneş koruma faktörü sağlıklı bronzlaşmaya yardımcı olur.

Incia doğal bronzlaştırıcı güneş yağı özellikleri:

Bünyesinde barındırdığı %100 doğal yağlar sayesinde cildin sağlıklı bir bronzluk kazanmasını sağlar. Havuç tohumu yağı ve kakao yağı ile cilde bronzluk verir. Güneşe alışmış veya koyu renkli ciltlerin bronz renklerini daha kalıcı yapabilmek için özel olarak tasarlanmış. Yine içerdiği Tamanu yağı sayesinde güneş ışınlarını yansıtarak cildin ışıl ışıl parlamasını sağlar.

Eda Taşpınar bronzing bomb özellikleri:

En iyi bronzlaştırıcıları derlediğimiz listemizde yine Eda Taşpınar’ın tasarladığı bronzing bomb ile devam ediyoruz. Efsane Eda Taşpınar bronzluğunun sırrı bu üründe diyebiliriz. Havuç yağı, Ceviz yağı ve Karayipler’den benzersiz ve yüksek etkili Roucou yağı ile desteklenmiş özel formüle sahip. Cildi yatıştırdığı gibi korumayı da amaçlar.

Bebak kakao özlü güneş kremi özellikleri:

En iyi bronzlaştırıcı listemize Bebak markasının kakao özlü güneş kremini almasak olmazdı. İçeriğinde E vitamini ve kakao özüne yer veren bu bronzlaştırıcı uzun süre kalıcı bronzluk sağlar. Hızlı bronzlaşmak isteyen kişiler için uygun. Kullananlar yapısının ve kokusunun harika olduğunu ve çok hızlı emildiğini söylüyor.

 

Mavi Kadın