2021-11-17 02:22:09 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:26

Piyasadaki gelmiş geçmiş en iyi en çok memnun kalınan 9 saç bakım ürünü

Daima bakımlı ve ışıldayan saçlara sahip olmanızı sağlayacak en kaliteli ve en güzel saç bakım ürünlerini sizler için derledik.

Piyasadaki gelmiş geçmiş en iyi en çok memnun kalınan 9 saç bakım ürünü

Yazın güneşin zararlı ışınlarına, kışın ise soğuk havaya maruz kalan saçlar yıpranmaya mahkûm kalır. Bununla birlikte saç düzleştiricisi, saç maşası yahut fön işlemleri de saçların eski parlaklığını ve nemini kaybetmesine yol açar. Nemini kaybetmiş saçlar ise, saçların kuruyup kabarmasına, kırılmasına, dökülmesine, elektriklenmesine ve eski parlaklığını yitirmesine neden olur. Yıpranmış saçlardan kurtulmak ve saçların bakımlı görünmesini sağlamak için saç bakımınıza bazı ürünler eklemeniz gerekecek. Biz de içeriğimizin devamında piyasada satılan ve gelmiş geçmiş en çok memnun kalınan 9 saç bakım ürünün sizler için derledik.

Güzel Saçlara Sahip Olmanızı Sağlayacak En İyi Saç Bakım Ürünleri

1) Boom Butter Saç Bakım Yağı 190 ml

Piyasada satılan saç bakım ürünlerinin ilk sırasında Boom Butter saç bakım yağı yer alır. Ürünü kullanan binlerce kişi olumlu sonuç almış ve bakımlı güzel saçlara sahip olmuştur. Boom Butter saç bakım yağı, içerdiği özel yağlar sayesinde kuru saçların kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur. Saçı kökten uca besler ve yıpranmış saçları besler. Aynı zamanda saç dökülmesi ve kırılmaları engelleyerek kepek oluşumunun da önüne geçer. Piyasadaki fiyatı 48,80 TL’dir.

2) Dax Supergro Yavaş Uzayan Saçlara Özel Saç Bakım Yağı 198 gr

Bakımlı, parlak ve uzun saçlara sahip olmanızı sağlayacak en çok memnun kalınan ürünlerden biri de Dax Supergro saç bakım yağıdır. İçerisinde ihtiva ettiği botanik yağlar sayesinde saçı ve saç derisini besler. Ürünü kullandıktan sonra çok kısa bir zaman içerisinde hemen etkisini görmeye başlayabilir ve yumuşak, canlı, parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 99,90 TL’dir.

3) BOTANICA COMFORT Aşırı Yıpranmış Saçlar için Keratin Bakım Yağı 100 ml

Saçların güzelleşmesini sağlayan bir diğer ürün ise Botanıca Comfort Keratin bakım yağıdır. Keratin içeriği özelliği sayesinde hasar görmüş saçları onarır ve çok kısa zaman içerisinde sağlıklı saçlara kavuşturur. Piyasadaki fiyatı 49,90 TL’dir.

4) Okay Keratın Smooth Onarıcı Maske 500ml

Okay keratin smooth saç onarıcı maske kullanan kadınlar olumlu sonuçlar almışlar ve çevrelerindekilere tavsiyede bulunmuşlardır. Saçların nemini korumaya yardımcı olur ve içerdiği keratin özelliği sayesinde yıpranmış saçları onarır. Aynı zamanda saçlara ipeksi yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Piyasadaki fiyatı 48,50 TL’dir.

5) Elseve L'oréal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml - Kuru Ve Sert Saçlar

Çiçek özü yağı içeriğine sahip olan Elseve L'oréal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem, zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçı kökten uca besler. Bilhassa kuru ve sert saçları nemlendirir, kolay şekillenmesini sağlar. Aynı zamanda saç üzerinde yağlı ve ağır bir his bırakmaz. Piyasadaki fiyatı 27,50 TL’dir.

6) Yves Rocher Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Kremi - 200 ml

Saç boyası, güneşin zararlı ışınları, hava kirliği ve ısı aletleri gibi etkenler saça zarar vererek saçın yıpranmasına yol açar. Bu ürünün içeriğindeki organik agav, saçların beslenmesini sağlar. İçerdiği jojoba yağı sayesinde ise saçların eski sağlığına kavuşmasını sağlar. Saçlara anında yumuşaklık kazandırır. Piyasadaki fiyatı 46,90 TL’dir.

7) Helen'in Sırrı Saç Besleyici Ve Güçlendirici Özler 150 gr

İçeriğindeki çam terabentin yağı, üzüm çekirdeği yağı, avokado yağı ve jojoba yağı içeriği sayesinde saçların beslenmesini sağlar. Saçlarda oluşan keratin, kolajen ve vitamin kaybının önüne geçer ve zamanla saçların canlanmasını, güzelleşmesini sağlar. Piyasadaki fiyatı 25,98 TL’dir.

 8) Oxiplexx Oxıplexx Protein Sütü 200 ml Fitalive-50

İşlem görmüş ve zarar görmüş saçların onarılmasını sağlayan en iyi ürünlerden biri de Oxiplexx Protein Sütüdür. İçerdiği keratin içeriği sayesinde saçın nem dengesini korur. Saçlardaki kopma ve kırılmaları onararak saçların güçlenmesine yardımcı olur. Piyasadaki fiyatı 99 TL’dir.

9) Morfose Milk Therapy Saç Köpüğü 200 ml

Saç bakımı ürünleri arasında en çok beğenilen ve herkes tarafından çok sevilen ürünlerden biri de Morfose Milk Therapy saç köpüğüdür. İçerdiği süt proteini sayesinde kuru ve cansız görünen saçları kökten uca besleyerek saçı eski sağlığına kavuşturur. Piyasadaki fiyatı 28,50 TL’dir.

Mavi Kadın