29 Kasım 2021, Pazartesi 12:11

Profesyonel En Çok Tercih Edilen 9 Kaş Boyama Kalemi

Profesyonel En Çok Tercih Edilen 9 Kaş Boyama Kalemi

Kaş kalemi, seyrek kaşların aralarındaki boşlukları doldurmaya yardımcı olan bir makyaj malzemesidir. Kadınların birçoğu kaşlarının daha belirgin ve gür olmasını ister. Bunun için de piyasaya sürülen çeşit çeşit kaş kalemleri bulunmaktadır. Kaş yapısına ve rengine uygun kaş kalemi kullanmak isteyenler için aşağıda en beğenilen 9 kaş kalemi markasını bildirdik.En İyi En Beğenilen Kaş Kalemi Markaları

Flormar Kaş Kalemi 401

Kaşlara doğal ve belirgin bir görünüm sağlar. Böylece gözleri ön plana çıkarır. İçerisindeki bitkisel yağlar sayesinde cildi nemlendirir. Öncelikle kalem ile kaşların arası doldurulur. Ardından kalemin kapağında yer alan fırçasıyla kaşlar taranır ve kaşlara doğal şekil verilir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Piyasadaki fiyatı 18,40 TL’dir.

L’Oréal Paris Brow Artist Skinny Definer Kaş Kalemi – 104 Chatain

Kaş kalemi kaş kılı inceliğindeki ucu sayesinde kaşları kolay ve rahatça doldurmayı sağlar. Suya ve her cilt tipine dayanıklı formülüyle kaş görünümünü bozmaz ve gün boyu dayanıklıdır. Piyasadaki fiyatı 99,90 TL’dir.

Maybelline New York Brow Satin Çift Taraflı Kaş Kalemi - 04 Koyu Ton

Kaş kaleminin sabitleyici ucu sayesinde kaşları sabitler ve kusursuz dolgun bir görünüm kazandırır. Belirginleştirici far ucuyla kaşların arasındaki boşlukları doldurur Piyasadaki fiyatı 64,31 TL’dir.

New Well Kaş Kalemi Siyah 001

Kaşlarınızın rengini canlandırır, etkili ve belirgin bakışlar sağlar. Piyasadaki fiyatı 11,90 TL’dir.

Rimmel London Professional Kaş Kalemi-Hazel

Kaş kalemi kaşların şeklini düzeltir ve bakışların daha belirgin hale getirir. Kaşların kavislerini uzatır ve kaş aralarındaki boşlukları doldurur böylece yüzü daha dengeli bir hale getirir. Kaş kalemi fırça görevi gördüğünden kaşları doldurmadan önce ve doldurduktan sonra fırçalayabilirsiniz. Kaş kaleminin ucundaki fırçası sayesinde kaşlara daha doğal bir görünüm kazandırır ve gür görünmesini sağlar. Piyasadaki fiyatı 49,90 TL’dir.

Pastel Browmatic Kaş Kalemi 12

Kaş Kalemi eğimli ucu ve geniş renk yelpazesi sayesinde kaşları belirginleştirir ve yüz hatları daha da belirginleştirir. Waterproof özelliğe sahip Browmatic, otomatik mekanizması sayesinde kalemtıraş gerektirmez ve kolaylık sağlar. Her cilt tipi için uygundur. Piyasadaki fiyatı 24,75 TL’dir.

Alix Avien Kaş Kalemi 01

Kalemin bir ucu kaç kalemi diğer ucu ise kaş fırçasıdır. Tüm cilt tiplerine uygun olan Alix Avien kaş kalemi, kaşların daha belirgin görünmesini sağlar ve bakışlara derinlik verir. Yani daha kaşların daha belirgin hale gelmesiyle çekici bakışlar elde edebilirsiniz. Öncelikle kaşların arası kaşlarınıza uygun renk ton ile doldurulur ardından kaş fırçası ile tarayarak kaşlara şekil verilir. Böylece uzun süre doğal bir görünüm kazanmanızı sağlar. Piyasadaki fiyatı 19,62 TL’dir.

Max Factor Kaş Kalemi 02 Hazel

Kaşların daha belirgin görünmesine yardımcı olarak, bakışları daha dikkat çekici hale getirir. Kaşların şekillendirir ve daha doğal durmasını sağlar. Aynı zamanda özel yapısı sayesinde kolayca uygulayabilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 68,95 TL’dir.

Golden Rose Kaş Kalemi&Kaş Fari - Gr Longstay Precise Browliner-103

Kaş kalemi ince uçlu ve asansörlü sistemi sayesinde kaşlara yoğun renk verir ve kolayca uygulamayı sağlar. Mükemmel bir sonuç elde etmek için kaşların daha kontrollü olarak boyamalı, kaş renginize uygun renk tonunu tercih etmelisiniz. Gün boyu kalıcı ve suya dayanıklı formülü sayesinde kaşların daha doğal görünmesini sağlar. Kaş kaleminin arkasındaki fırçası ile kaşları tarayabilir böylece istediğiniz şekli uygulayabilirsiniz.  Piyasadaki fiyatı 55,00 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT