Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2022-12-21 08:18:43 | Son Güncelleme : 2022-12-21 08:32:47

Rahmi Özkan'ın Müge Anlı İle Tatlı Sert Program'ında mikrofon kazası...

Google News

Canlı yayında hem doğum gününü hem de programının 3000. bölümünü kutlayan Müge Anlı'nın kulağına bir şeyler fısıldayan Rahmi Özkan'ın bütün söyledikleri canlı yayına çıktı.

Rahmi Özkan'ın Müge Anlı İle Tatlı Sert Program'ında mikrofon kazası...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında iki farklı önemli tarihi bir araya gelince büyük bir kutlama yapıldı. Anlı bugünkü canlı yayında hem programın 3 bininci bölümünü hem de doğum gününü kutladı. Müge Anlı İle Tatlı Sert programının ekibiyle ve programdaki izleyicisiyle kutlama yapan Müge Anlı ile Rahmi Özkan arasında gülümseten anlar yaşandı.

"GİZLİ KONUŞMALARIMIZIN HEPSİ ÇIKIYOR"

Yıllardır birlikte çalışan Rahmi Özkan, canlı yayında Müge Anlı ve ekibini tebrik etti. Müge Anlı'nın herkes tarafından çok sevildiğini söyleyen Özkan, "Halk seni sahiplendi" dedi. Her doğum gününde Müge Anlı'ya altın aldığı bilinen Rahmi Özkan, bu yıl da adeti üzere altını getirdi. Konuşması biten Rahmi Özkan, Müge Anlı'nın kulağına eğilerek altın aldığını söyledi. Müge Anlı ise bu fısıldaşmalı konuşmaların çıkmadığını söyleyen Rahmi Özkan'a  "Gizli konuşmalarımızın hepsi çıkıyor" diyerek durumu hatırlatması gülümsetti.

Rahmi Özkan'ın Müge Anlı İle Tatlı Sert Program'ında mikrofon kazası...

CUMHURİYET ALTIN HEDİYE ETTİ

Rahmi Özkan bunun üzerine konuşmasının canlı yayına çıktığını anlayınca şu açıklamayı yapmaya lüzum gördü; "Olsun, duyulsun o zaman. Biz senelerdir Müge Anlı'nın her yaş gününde, o elimizde yetişen bir bebek olarak, hani bebeklere Cumhuriyet altını takılır ya, ben de bu Cumhuriyet altınını hem Müge Anlı'nın doğum günü hem 3000. Programımızın başarısı için bir hatıra olarak takdim ediyorum" ve hediyesini verdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.