17 Ekim 2021, Pazar 06:31

Restorex Şampuan Kullananların Yorumları Nasıl Saç Uzatıyor mu?

Restorex Şampuan Kullananların Yorumları Nasıl Saç Uzatıyor mu?

Restorex şampuan sarmaşık özü ve phytosterol formülü sayesinde saçın sağlıklı olmasını sağlayarak, saçların daha hızlı uzamasını teşvik eder. Yazımızın devamında Restorex saç uzatan şampuan kullananların olumlu ve olumsuz görüşlerini bildirdik.

Restorex Saç Uzatan Şampuan Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Görüşleri

Yaklaşık 1 aydır Restorex saç uzatan şampuanını kullanıyorum. Saçlarım normal zamanda yavaş uzardı ancak şampuanı kullanmaya başladığımdan beri olumlu etkisini görüyorum. Saçlarım uzamaya başladı ve daha da yumuşak saçlara kavuştum diyebilirim. Aynı zamanda kokusunu da çok beğendim. Herkese tavsiye ederim.

Restorex saç uzatan şampuanını saçıma çok iyi geldi. Saçlarım normalde de yavaş uzayan bir saç değil. Ancak saçımın çok çabuk uzamasını istediğim için tercih ettim bu ürünü. İyi ki de kullanmışım çok memnun kaldım. Sadece saçlarımı biraz yağlandırdığını düşünüyorum. Ama yine de severek kullanıyorum herkese de tavsiye ediyorum.

Bende yaklaşık 2 şişe kadar Restorex saç uzatan şampuanını kullandım ve deneyimledim. Saçlarıma perçem kesmiştim ve sonunda pişman olmuştum. Perçemlerimin bir an önce uzamasını istediğimden saç uzatan şampuan arayışına girdim. Bunun sonunda Restorex ile tanıştım ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem fiyatı uygun hem de vaadini yerine getiren bir ürün. Saçını uzatmak isteyen herkese öneririm.

Bende uzun zamandır Restorex saç uzatan şampuanı kullanmaktayım. 2 şişe bitirdim ve sonucunda saçımla ilgili güzel gelişmeler gördüm. Artık saçlarım çok daha çabuk uzamaya başladı. Aynı zamanda kepek sorunumu giderdi ve saçlarım eskisi kadar kuru bir yapıya sahip değil. Şampuanın içerisinde paraben olmamayışı bile benim için bir artıydı zaten. Ben severek kullanıyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

Restorex saç uzatan şampuanını kullana biri olarak açıkçası pek memnun kalmadım. Yani saçlarımı öyle istediğim gibi uzatmadı. Ben çok daha kısa bir süre içerisinde olumlu sonuçlar görmek isterdim. Aynı zamanda saçımda kepek sorunu oluşmaya başladı ve bunun önüne geçemiyorum. Belki de benim saç yapıma uygun bir şampuan değildir.

Bir süredir saçlarımın uzaması için mücadele ediyorum. Karşıma Restorex saç uzatan şampuanı çıktı ve denemek istedim. İyi ki de denemişim. Böylesin etki edeceğini hiç düşünmemiştim. Normalde 1 yılda anca 2 cm uzayacak olan saçlarım hemen hemen 2 ay içerisinde 2 cm uzadı. Çok memnunum bu yüzden saçlarını uzatmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Restorex saç uzatan şampuanını bir süredir kullanmaktayım. Hem fiyatı hem de kalitesi iyi olan bu şampuanı severek kullanıyorum. Saçlarımı kısa süre içerisinde uzattı. Ancak biraz saç dökülmesi yaşadım bu yüzden şişe bitince tekrar alıp almama konusunda tereddüt ediyorum.

Birkaç yıl önce Restorex saç uzatan şampuanını kullandım ve yaklaşık 3 kutu bitirmiştim. O zamanlar saçlarımın çabuk uzamamasından dolayı şikayet ediyordum. Aynı zamanda saçlarım pek sağlıklı durmuyordu yani saç uçlarım kuru yıpranmış ve cansız gözüküyordu. Hem kokusunu beğendim hem de bu ürün saçıma ihtiyacı olan bakımı yaptı ve kısa süre içerisinde uzattı. Ben çok memnun kaldım bu yüzden herkese de tavsiye ederim.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT