05 Ağustos 2021, Perşembe 02:02

Robotx Hybrid Alexandrite Lazer Yaptıranların Yorumları

Robotx Hybrid Alexandrite Lazer Yaptıranların Yorumları

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin üstesinden gelmek için uygulanan en garanti yöntemdir. Bunun için oldukça popülerdir. RobotX Hybrid Alexandrite lazer makinesi de yaygın olarak kullanılmaktadır. Adında lazer sözcüğü yer alsa da bir lazer cihazı olmayıp, IPL cihazıdır. Fakat FDA onaylı değildir ve medikal cihazlar grubunda bulunmamaktadır. O yüzden doktorlar buna rağbet göstermemekte, çoğunlukla güzellik salonlarında tercih edilmektedir.

Robotx Lazer (Robotx Hybrid Alexandrite) Kullananların Yorumları

  1. Bacaklarım için Robotx lazer yaptırdım. 3 seans gittim fakat salgın süreci başlayınca yarıda kaldı. Bundan dolayı tüylerim tekrar çıktı. İnceldiler fakat yok olmadılar. Faydası olduğunu düşünmüyorum. Halbuki makinenin internet sitesinde 4 seans bile yeterlidir diyordu. 3 seansla çoktan azalması lâzımdı. Acaba kalan seansları tamamlasam mı? Kararsızım.
  2. 3 seans Robotx lazer uygulamasıyla tüylerim belirgin şekilde inceldi. Önümüzdeki hafta dördüncü seansım var. İnce ince de olsa hâlâ çıkmaya devam ediyorlar. Daha sonu gelmiş değil.
  3. Bana da Robotx Hybrid Alexandrite cihazıyla lazer yapıldı, 6 seansı bitirdim. Ancak pandemi nedeniyle üç ay ara verdim. Tüylerim eskisi gibi geri geldi, sanırsınız hiç lazere gitmemişim.
  4. Robotx lazer uygulamasından ben de yararlanıyorum, daha ilk seansımda etkisini gördüm. Pazartesi günü ikinci seans olacak. Şu an hiç tüy yok. 8 seans sürecek. Şimdilik gayet iyi.
  5. Defalarca Robotx lazere gitmiş biri olarak, bunun zamanı ve parayı boşa harcamaktan başka bir işe yaramadığını söyleyebilirim. Kıllarım önceden nasılsa hep öyle, değişiklik olmadı. Yani inceldiğini inkâr edemem fakat azaldığını da görmedim. 4 seansta azaltacağı söyleniyor, oysa ben 6 seans yaptırmıştım. Üstelik cilt yanıkları da cabası. Hele yüz bölgesine yaklaştırılmamalı, çok kötü ediyor. İğneli epilasyon fiyatlarına bakıyorum. Cesaretimi toplayabilsem, bütün vücudum için iğneli epilasyonu tercih etmek istiyorum.
  6. İstanbul'dayım, Robotx lazeri iyi bir merkezde yaptırıyorum. Şu an 4 seans oldu. Tüylerim büyük ölçüde azaldı.
  7. 3 seans gittikten sonra Coronavirüs sebebiyle bıraktım. Aslında fayda sağlamıştı ama birkaç ayda her şey başa döndü. İnternette bununla ilgili bir video gördüm, orada da aynı şeyden yakınıyorlardı. Bu durumu gittiğim yere de bildirdim. Tamamlayamamışım ya, ondan kaynaklanıyormuş; öyle dediler. Fakat ikna olmadım. Hiç değilse bir miktar azalması gerekiyordu.
  8. Geçtiğimiz yılın Ekim ayında bacaklarıma bu cihazla uygulama yaptırmıştım. Aslında o dönem bir zararını görmedim. Bilakis tüylerim giderek azalıyordu. Mart ayında virüs olayları patlak verince daha gidemedim. 3 seansla kaldım. Normalde kontrol seanslarına da gitmem gerekiyordu. Bir süre sonra tüylerim önceki hâline döndü. Lazere girmeden evvelki durumumdayım. Onca para çöp oldu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yaptıracaksanız onaylı cihazlardan şaşmayın.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT